2410
2553
عنوان

واسه اولین بار از مادر نامزدم رفتار بد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بخدا هیچ چیز بدی نگفته مادر شوهرت😐بهت پیشنهاد میکنم یه مدت نینی سایتو ترک کنی..اینا همه تاثیراته نینی سایته

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2720
منم بودم ناراحت میشدم ولی از این حرفا گذشته هرچه قدر هم مادر شوهر خوبی داشته باشی تو یه ساختمون با ...

تصمیمو گذاشتن با من که اونجا باشیم یا نه منم دو دلم 

اخه تا حالا رفتار بد نداشته میترسم بعد عروسی بیشتر بشه

رفتارش بد نبود اصلا😐

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "

حالا هی بیاین بگین همه مادر شوهرا ظالمن😐فکر کنم این حرفارم جزو ظلمای مادر شوهر به حساب میارین😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2714
منم میگم کاش نری تو یه ساختمون تجربه نی نی سایت ثابت کرده به اختلاف میخورین

اره منم میگم.ولی طبقه بالاشون خونه خیلی نوساز و قشنگه 180متره سندم میزنن به نام شوهرم حالا موندم چیکار کنم

تصمیمو گذاشتن با من که اونجا باشیم یا نه منم دو دلم 

به نظر من تا احترام متقابل هست و مشکلی ندارین قبول نکن

چون یه مدت اونجا باشی و بعد اختلاف اونجارو ترک کنی بدتره

بالاخره حرف و حدیث پیش میاد

حالا خودت بهتر میشناسی خانواده همسرت و 

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
به نظر من تا احترام متقابل هست و مشکلی ندارین قبول نکن چون یه مدت اونجا باشی و بعد اختلاف اونجارو ت ...

وای چقد بده اینطور حاظرم تو خونه کوچیکتر بشینم ولی باشون اختلاف پیدا نکنم اخه الان برام عزیزن 

اره منم میگم.ولی طبقه بالاشون خونه خیلی نوساز و قشنگه 180متره سندم میزنن به نام شوهرم حالا موندم چیک ...

خب بعد اینکه سند زدن بگو نمیام بفروش یکی دیگه بگیر😃

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

عزیزم ترخدا ترخدا جون هر کی که دوست داری جون عزیز ترین کس زندگیت نرو طبقه بالاشون ... شده یه خونه کوچولو بگیری حتی سر کوچشون ولی نرو طبقه بالا کار من احمقو نکن 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
عزیزم ترخدا ترخدا جون هر کی که دوست داری جون عزیز ترین کس زندگیت نرو طبقه بالاشون ... شده یه خونه کو ...

اره منم از اختلافا میترسم شهریور عروسیمه تاحالا نتونستم تصمیم بگیرم واقعا نمیدونم چکار کنم😢

2706