1472
1411

نامزدم سرش درد میکرد تو اتاق تنها بودیم گفتم بزار سرتو با روسریم ببندم بعد شوهرم رفت بیرون از اتاق برگشت مادرشم باش اومد با خنده گفت وا پناه با روسریت سر بچمو بستی که چی بشه گفتم که خوب بشه دیگه گفت اینا بیشتر برا ناز کردن جواب میده بش قرص بده خوب میشه

خیلی ناراحت شدم با اینکه من اصلا از مادرش تا حالا یه رفتار بد ندیدم خیلی زن خوبیه نمیدونم چرا اینکارو کرد

میترسم طبقه بالاشون زندگی کنم فردا اختلافا بیشتر بشه

@1995baran    

حرف بدی نزده بنده خدا چقد حساسی

اگر توهین کنی برات گزارش میزنم، کسی هم که قصد کل کل بیخودی داشته باشه بیشتر از 2 مرتبه جواب ریپلای ش رو نمیدم 😄این است رمز آرامش در سرزمین عجایب، نی نی سایت....... دخترم تو یه نسخه کوچیک از منو باباتی میدونم نهایتا ماه دیگه میای تو دل مامان، خدایا ممنون بخاطر مهربونی بی نهایتت، شُکر😍

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

چیز بدی نگفته حساس نشوو.مادرشوهر من بهم گفت از عوضی هم عوضی ترین!جای من بودی چیکار میکردی!

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)
8

من هرچی خوندم نفهمیدم کجای حرفش بد بوده

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍
1476

عزیزم بخدا هیچ چیز بدی نگفته مادر شوهرت😐بهت پیشنهاد میکنم یه مدت نینی سایتو ترک کنی..اینا همه تاثیراته نینی سایته

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باسنم                                                                        من عاشقت شدم ..بدون اینکه حتی یه بار بغلت کنم💔😑
منم بودم ناراحت میشدم ولی از این حرفا گذشته هرچه قدر هم مادر شوهر خوبی داشته باشی تو یه ساختمون با ...

تصمیمو گذاشتن با من که اونجا باشیم یا نه منم دو دلم 

1450