2726
عنوان

مامانا كمك. پسرم همش ميسوزه

244 بازدید | 18 پست

سلام 

دو هفته اي ميشه پسرم دور تناسليش و باسنش و كنار پاهاش قرمز ميشه و جوشاي ريز ميزنه 

دكتر زينك اكسايد و تعويض مارك پوشك و كم كردن شستشو رو گفت اما بازم خوب نميشه

پمپرز استفاده ميكردم براش سايزش كه عوض شد اينطور شد حالا مولفيكس و ببم و ماي بي بي هم خريدم اما خوب نميشه

هميشه پوشكش رو تند تند باز ميكنم تميز نگه ميدارم پماد و پودر ميزنم اما هنوزم قرمزه. مخصوصا زير بيضه ش

اگر تاپيك رو نميتركوندن عكس ميذاشتم

تو رو خدا بگيد چيكار كنم 

خدايا مرسي ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرمن شد،فقط باشستشوی مکرر خوب شد،و تعویض سریع پوشک،مبشستم خشک میکردم کالاندولا میزدم حتی درخواب با اب و پنبه مرطوب میکردم هرشب دوبار در خواب پوشک عوض میکردم

سراسر زندگی من معجزه بود 

عزیزم هرروز مارک پوشکشو عوض نکن چندوقت مولفیکس استفاده کن هردفعه هم پماد بزن خوب میشه بالاخره هوا گرمه شایدم از اونم باشه 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......

دختر منم زیاد پاش میسوخت تا اینکه فهمیدم بخاطر لباس زیر دکمه که میپوشونم براشه.پوشکو میچسبونه به پاش میسوزه،دیگه دکمه رو براش نمیبندم خداروشکر نمیسوزه

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  

منم میخواستم بگم هیدروکورتیزون بزن ولی بیشتر از سه روز ادامه نده  ولی اگه سوختگی باشه باید با زینک اکسید بعد چند روز خوب شه ولی اگه خوب نمیشه شدیدمیشه فکر کنم قارچ باشه تو بچه های پوشکی شایع هست اگرم اون باشه با پماد و خشک نکه داشتن خوب میشه دکتر به بچه من کلوتریمازول داده بود

پسرمن شد،فقط باشستشوی مکرر خوب شد،و تعویض سریع پوشک،مبشستم خشک میکردم کالاندولا میزدم حتی درخواب با ...

من شبا هم عوض ميكنم دو بار اصلا نميذارم خيس و كثيف بمونه نميدونم چرا اينجوريشد و خوبم نميشه 😔

خدايا مرسي ❤️
نزديك سه ماه

روغن نباتی بزن زود خوب میشه چون پمادها رو ک چند بار بزنی دیگه اثر نمیکنن

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2706