2726
عنوان

خانومایی که حاجت دارین بیاین

271 بازدید | 70 پست

من میخوام تا ۴۰ روز برای چهل نفر که مشکل یا خواسته و حاجتی دارن صلوات بفرستم...

لطفا به جاش منو دعا کنبن...خیلی نیاز دارم و محتاجم

لطفا کامنت بزارین میتونین برای خانوادتونم بگین تا ۴۰ نفر نشده فقط تعداد بگین

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام واسه حاجته من میشه؟؟؟؟؟اسمم زهراست

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

سلام . ایشالله حاجت روا بشی واسه من بخون الان برات میفرستم پستم رو عزیزم... منم دعات میکنم .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2944198/خانمهاکمک-خیلی-مهمه-حاجت-دارم-14-صلوات-برای-مادر-حضرت-عباس-و-14-صلوات-برای-مادر-گرامی-امام-زمان

واسه داداش من لطفا

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
ممنون عزیزم ان شالله مشکلت حل شه

😘مرسی گلم 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

منم زهرا هستم

انشاالله خدا به زودی دلتو شاد و حاجت روا کنه

لطفادعا کن منم به زودی خوشحال بشم

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

من پنج ماهی میشه ی مریضی دارم که پیش هردکتری رفتم خوب نمیشه اصلانمیدونن چی هست  ممنون میشم واسم دعاکنی عزیزم ان شاء الله مشکل شماهم حل بشه 

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی
2706