2737
2734
عنوان

خانوماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 23 پست
یه خانومی تو باشگاه میگفت انگار چربشون کرده و دورش پلاستیک پیچیده که فک کنم عرق کنه میگفت خیلی جمع ش ...

جدی

نمیدونی چند وقت این کارو کرده.

حالم داره از سبنه هام ب هم میخوره

شبیه مادربزرگاس😭

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
خالم رژیم گرفت حدود ۱۵ کیلو کم کرد اگه اشتباه نکنم  سینه هاش خیلی کوچیک شد

خودش حتما چاق بوده

من اصلا چاق نیستم

فقط سینه هام از کله م گنده تره

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی نمیدونی چند وقت این کارو کرده. حالم داره از سبنه هام ب هم میخوره شبیه مادربزرگاس😭

افتادس یا بزرگه؟؟ اگه افتادس بری باشگاه باحرکاته مخصوص سینه سفت میشه ولی اگه بزرگه فک کنم این راه جواب بده نمیدونم ازش نپرسیدم ب یه خانوم دیگه میگفت

2731
افتادس یا بزرگه؟؟ اگه افتادس بری باشگاه باحرکاته مخصوص سینه سفت میشه ولی اگه بزرگه فک کنم این ر ...

هم بزرگه هم افتاده

یعنی خودمو میبینم حالم بد میشه.

امروز رفتم استخر خانمای دیگه رو میدیدم خودمو میدیدم اصلا خیلی فرق دارم

انگار چهل تا بچه شیر دادم ک انقدی شده😭

هم بزرگه هم افتاده یعنی خودمو میبینم حالم بد میشه. امروز رفتم استخر خانمای دیگه رو میدیدم خودمو می ...

خوب میخوای هم اینکارو بکن هم حرکات سینه بزن ی جفت دمبل داشته باشی میتونی کلی حرکت بزنی اگه باشگاه  بری که دیگه بهتر اول یکم آبش کن بعد سفت

خوب میخوای هم اینکارو بکن هم حرکات سینه بزن ی جفت دمبل داشته باشی میتونی کلی حرکت بزنی اگه باشگاه&nb ...

بچه کوچیک دارم باشگاه نمیتونم برم

ی چیزی باشه تو خونه بتونم اتجام بدم خوبه

2738
باشگاه چون دستگاه داره با دستگاه ورزش کنی زودتر جواب میگیری ولی واسه خونه حرکت زیاد هست تو گوگل بزنی ...

مرسی عزیزم😙