1608
1609

من دوره هاشو رفتم حتی دوره هاشور تتو

یه مدت آرایشگاه زدم اما چند ماه بعدش حامله شدم جمعش کردم

حالا شوهرم میخواد یه پولی بهم بده موندم طلا بخرم یا آرایشگاه بزنم 

با این پول تو شهرمون میشه آرایشگاه خوبی زد 

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

قطعا آرایشگاه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
1522
8

هزار درصد ارایشگاه

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا مامانی خسته شدم انقد منتظرت موندم انقد سخته از خدا دل بکنی بیای بغل مامان فندقکم دلم دیگه تحمل انتظارو نداره بابایی خیلی مهربونه خیلی منتطرته همش میگه دخترکم کی میاد پس میخوام عید باشی باهم مسافرت بریم به خاطرت دلی را به دریا زدم که از آب هراس داشت قشنگم میشه واسه اومدن فندقم صلوات بفرستید خاله ها
1563

من خودمم نظرم آرایشگاه هست اگه کارم بگیره قطعا میتونم بهترین درامد رو داشته باشم فقط دو چیز دودلم کرده یکی بچم که خیلی وابسته س بهم یکی هم انتقالی و ماموریت های شوهرم

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

اگه مطمئنی آرایشگاه جواب میده قطعا آرایشگاه ولی الان توی هر کاری دست زیاد شده و قطعا ارایشگاهم زیاد شده...توام بچه داری و کمی شرایطت فرق داره...اول مطمئن شو بعدا...

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚 وزن شروع 💚۶۰ وزن الان 💚۴۸.۵۵۰ هدف 💚۴۸ با بهترین گروه دنیا بامدادخمار....من یه مامان خوبم که باوجود حاملگی مواظبم خپلی نشم😍😍 

ارایشگاه

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1578