2737
2734

سونوی واژینال بارداری خارج از رحم رو تایید کرد و یک توده 24 در 33 میلیمتر در لوله سمت راستم دیده شد امروز رفتم بیمارستان بعد از کلی کاغذبازی آز تیتر بتا نوشتن که پایین اومده قبلا 5770 بود شده 2397 که دکتر اورژانس گفت داره سقط میشه و برو خونه دو روز دیگه آز بتا بده 

میخواستم ببینم کسی هست که کارش به دارو و جراحی نکشیده و اینکه ممکنه توده باز رشد کنه؟ یا پایین اومدن بتا دلیل توقف رشد توده هست؟؟؟

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بیمارستان رفتی . برو دکتر خصوصی بیمارستلن خیلی بی توجهی میکنه زبونم لال یه اتفاقی میفته . دوروز یبار حتما بتا بده . کلا بتات بالاهستش چرا گفته برو خونه اخه با این بتا

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728
چرا بیمارستان رفتی . برو دکتر خصوصی بیمارستلن خیلی بی توجهی میکنه زبونم لال یه اتفاقی میفته . دوروز ...

پنجشنبه دکتر از کجا پیدا کنم آخه؟ باورکنید اینقد خستم کردن که نگو از ساعت ده تا چهار تنها کاری که کردن تیتر بتا بود اونم با منت الانم برگشتم خونه چون فقط خودمو خسته میکنم 

ممنون که جپاب دادی عزیزم 

😊