2733
2734
عنوان

توده داخل سینمه😢😢

804 بازدید | 24 پست

سلام خانماحدودیه هفتس سینهام خیلی دردمیکنه چندروزپیش احساس کردم دوتاتوده گردداخلشونه رفتم دکترواسم سونوگرافی نوشت....ازاین طرفم چندروزمونده به پریودم نمیدونم ازاون یابرم سونو...کسی ازشمااینطورنبوده؟؟؟

الهی یهویی بشه همونی که میخواین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا

یه نمونه برداری میکنن اگه باشه که خیالت راحت شه

معمولا هم نیازی نیست که جراحی کنی

زندگیتو میکنی، فقط چندماه یبار باید سونو شی که اگه احیانا بزرگ شه بری درش بیاری

خیالت راحت

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 

چيزي نيست عزيزم اما سونو برو خيالت راحت ميشه واسه چكاب خوبه سونو

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2738

عزیزم شما میگی درد داره،اگه درد داره خطرناک نیس کیسته

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭

وقتی درد داری خطرناک نیست منم همین حس و داشتم تا رفتم دکتر و برام سونو نوشت و بهم گفت اینقد لاغری و سینه هات بافت چربی نداره اونیکه حس میکنی غده های شیردهی هست

شاید برای شما هم همینه نگران نباش

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2706