2726
عنوان

خانما کسی طبیب باتجربه سراغ داره؟

75 بازدید | 16 پست

هرکجا باشه فرق نداره فقط اگه خیلی خوبه ونازایی مرد رو صدرصد درمان میکنه بهم معرفی کنید ممنون میشم

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢

از حکیم خراسانی سمنقور سفارش بده گرد نخل و عسل با شیره انگور و شیره خرما مخلوط کن بده بخوره هرروز روزی دو یا سه قاشق بخوره خرنوب و جینسینگم که عالیه همه اینا رو از حکیم خراسانی سفارش بده برات میارن خودتم عسل ک شیره بگیر شماره حکیم رو هم برات میفرستم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیز چی شد شماره؟

والا میخوام برات بفرستم نمیشه فک کنم به شماره دادن حساسش کردن الان اینجوری برات میفرستم صفر نهصد و سیزده دویست و بیست و پنج شصت هشتاد و یک

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
والا میخوام برات بفرستم نمیشه فک کنم به شماره دادن حساسش کردن الان اینجوری برات میفرستم صفر نهصد و س ...

ببخشید خودت از داروهاش استفاده کردی؟یا کسی که استفاده کرده باشه وجواب گرفته باشه

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
ببخشید خودت از داروهاش استفاده کردی؟یا کسی که استفاده کرده باشه وجواب گرفته باشه

من از جنسینگ و خرنوب استفاده کردم خیلی خوب بود اما همسرم ولش کرد دیگه مصرف نکرد الانم یه عالمه خرنوب تو خونه دارم همینجوری مونده اما آزمایشش به طور معناداری بهبود پیدا کرد ولی جا داشت که ادامه بده اما ادامه نداد

2706