1373
1363
عنوان

چرا انقدر بند انداختن دردناکه؟خخخ

598 بازدید | 81 پست

من تازه امروز با بند انداز سییلامو برا اولین بار بند انداختم نابود شدم ،جهنم بزار همونجور اصغر غصاب محله باشم 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

فققططط ژیلت   

بخدا چیه درد انقد ژیلت بزن بعدها لیزر کن فوقش

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1379
1376
دوسه با  اول درد داره بعدش کم میشه

کاش عادی بشه واقعا دردناک ترین کار ممکنه   

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
من دیروزانداختم وحشتناکه تازه مال منو خواهر بندانداخت داشتم زیر دستش جون میدادم

منم همش خواهرم بندم میندازه یجوری انگارشکنجم میده هرچی میگم ول کن بدتر ادامه میده🤣🤣🤣🤣🤣

درد من ارام جان دیگران است خوشبحال دیگران🙄🙄
1288

اول دوبنده بنداز بعد یه بنده منم نمیتونم بند بندازم ولی اینکارو که اراشگام کرد خییییییلی فرق کرد دردش از نصف هم کمتر شد

یه صلوات برای اینکه شوهرم دوسم داشته باشه برام بفرستید خدا کمکتون کنه الهی
1364