2737
2734

يه صندوق البالو دارم مخوام شربت درست كنم و مربا حالا چجوريه نمدونم درست نكردم  تا حالا هميشه مامانم درست ميكنه ميده به ما 

ايده يا ترفند دارين بفرماييد ممنون 🍒😁

خونم افتاب گير نيست كه بزارم خشك شه 

hair coloris ~ hair keratin 

من با یه ظرف  البالو  پر میکنم  اندازه همون  شکر در نظر میگیرم   یه  کاسه ابگوشت مثلا     البالو    همون اندازه  شکر       بعد هسته هاش  درمیارم      البالو  تو  قابلمه  میریزم  لابه لاش  شکر میریزم  تا   ۲۴  ساعت   بعد  میذادم  رو گاز  با شعله  ملایم  بپزه   هم  البالو ها  نرم  میشه  بافتش  هم   شربتش  بیشتر میشه    بستگی  ب خودت داره  ک چک کنی ببینی  شکر هاش حل شدن  و  البالو   تغییر  رنگ  داده  و  ....من   چهل دقیقه   اینا میذارم  رو گاز  

خدایا شکرت..      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هسته هاشو بگیر 

لابه لا شکر بریز بذار ۲۴ ساعت بمونه 

آب می ندازه اون آب رو جدا کن بذار قوام بیاد میشه شربت

بقیش‌ رو هم دوباره شکر و یک مقدار آب  بریز بذار پخته و قوام بیاد میشه مربا

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2731

من یک کیلو آلبالو هسته گرفته و یک کیلو دویست گرم شکر میذارم رو شعله تا شکرا آب بشن بعدم آب میریزم و میذارم یکم پخته بشه اگه شربتشو بخای آب بیشتری باید بریزی وقتی تو دستت گرفتی آلبالو رو نه سفت بود و نه نرم به اندازه مربا خوب بود آبشم تست کن برا مربا باید غلیظ باشه نزدیک به شیره اگر شل بود بردار برا شربتت و یه مقدارشو بذار تا غلیظ بشه یه قاشق آبلیمو برا شکرک نزدن و دوقاشق گلاب 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
هسته هاشو بگیر  لابه لا شکر بریز بذار ۲۴ ساعت بمونه  آب می ندازه اون آب رو جدا کن بذار ق ...

مربا سيب با سيب گلاب كوچيك ميتونم درست كنم ؟ 

من یک کیلو آلبالو هسته گرفته و یک کیلو دویست گرم شکر میذارم رو شعله تا شکرا آب بشن بعدم آب میریزم و ...

مرسي عزيزم مربا سيب گلاب چجوريه البته مخوام رنگ مربا سيبم قرمز شه نه زرد ؟ 

2738
اره خوبه خيلي شيرينم نيست اب داره

فک کنم شکر زیاد میبره

ولی خب به هل گلاب زعفرون چوب دارچین و سرکه سفید احتیاج داری

و این که سیب ها رو پوست بگیر 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
فک کنم شکر زیاد میبره ولی خب به هل گلاب زعفرون چوب دارچین و سرکه سفید احتیاج داری و این که سیب ها ...

اره پس يه كم مربا يه كم كمپوت كنم نه ؟ كمپوتم خوب ميشه ؟ 

2706