2733
2739

سلام دوستان گلم من 2 تیر آی یو آی کردم امروز که 13 تیرماه هست بی بی چک گذاشتم، منفی بود، به نظرتون منفی صادق هست یا منفی کاذب ☺️

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید. 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ
واسه جنسیت یا...

سلام گلم نه بچه ندارم 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منفی واسط هست😆 زوده فعلا حد اقل چهارده روز باید بشه مشکلتون چی بوده شما

گلم من دو تا بارداری داشتم ناموفق، شهریور 96 پسرم 31 هفته به دنیا آمد و 8 روز بعد از بین رفت ، آی یو آی کردم که زودتر باردار شم، اولین بار هست که آی یو آی میکنم. دو تا بارداری قبلیم طبیعی باردار شدم. 

منم ای یو ای کردم برا اولین بار یه هفته از پریودیم گدشت تست دادم مثبت بود الان هفته نهمم ولی از دیشب لک میبینم موندم چیکار کنم امروز پنج شنبه ست دکترم نیست درمانگاه میشه برم پیش ماما

2738

من دیروز ای یو ای کردم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706