2726
عنوان

خانمای وارد به رنگ مو ممکنه منو راهنمایی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 19 پست
ضرر دکلره رو نداره؟ استفاده ازش مهارت خاصی که نمیخواد؟ بعد اینو بذارم سفیدامم بعدش رنگ میگیره

ضررش مثل رنگ مو هستش.نه مثل رنگ استفاده میشه .موها رو روشن می‌کنه برای اینکه بتونی روش رنگ روشن بزاری

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ضررش مثل رنگ مو هستش.نه مثل رنگ استفاده میشه .موها رو روشن می‌کنه برای اینکه بتونی روش رنگ روشن بزار ...

ممنون از راهنماییتون

سفیدامو میگیره بعدش؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رو ریشه ها فقط بذارم یا کل موهام؟ بعد رنگساژ چجوریه؟

ریشه ها رو بزار.تا کنار دکلره هات.

بعد هر رنگی ک میخوای و بریز تو کاسه اکسیدان بریز نصف لیوان آب برو داخل حموم رنگ و عین شامپو بریز رو سرت و ۱۵دقیقه تا ۲۰دقیقه ماساژ بده (رنگساژ)

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ریشه ها رو بزار.تا کنار دکلره هات. بعد هر رنگی ک میخوای و بریز تو کاسه اکسیدان بریز نصف لیوان آب بر ...

ممنونم از لطفت

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728