2410
2553

من موهامو هشت ماه پیش دکلره کردم و رنگ بلوند کردم و خیلی روشن شد

ریشه هام که دراومد به ریشه هام رنگC10 زدم...تیره تر پایین موهام شد و سفیدام رو نگرفت( من خیلی موی سفید دارم)

حالا میخوام موهامو رنگ کنم چون بازم ریشه هاش دراومده

چه رنگی بزنم که خوب بشه؟ در هر صورت فکر کنم دو رنگ بشه نه؟

البته مشکلی نیست برام اگه یکم دو رنگ بشه و پایینش روشنتر باشه ولی میخوام حتما سفیدا رو بگیره

رنگ سوپر بلوند باید بذارم؟

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن c5 , c4  بزار تیره اس ولی....

اگه میخوای روشن بشه زیتونی ۱۰ با دودی ۱۰ با اکسیدان ۱۲بزار . بزار روشن بشه . تا جایی ک رنگ باز کنه‌ . بعد رنگساژ کنش

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2720
سری قهوه ای متوسط باید بزاری که سفیداتو بپوشونه

آخه میخوام روشن دربیاد

وقتی موهام تیره باشه سفیدا که دربیاد خیلی خودشونو نشون میدن

سوپربلوند نمیپوشونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
ن c5 , c4  بزار تیره اس ولی.... اگه میخوای روشن بشه زیتونی ۱۰ با دودی ۱۰ با اکسیدان ۱۲بزار . ب ...

رو ریشه ها فقط بذارم یا کل موهام؟

بعد رنگساژ چجوریه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من ریشه هامو ۱۲ میزارم خوب میشه یکم تفاوت با دکلره شده ها داره ولی خوبه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
آخه میخوام روشن دربیاد وقتی موهام تیره باشه سفیدا که دربیاد خیلی خودشونو نشون میدن سوپربلوند نمیپو ...

روشن نمیپوشونه سفیدی رو و یه رنگ زرد بدی می‌کنه.یا باید ریشه گیری کنی با دکو یا طی چند مرحله روشن کنی با رنگ.یا با ۰۰۰ موهاتو روشن کنی بعد رنگ بزاری

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2714
روشن نمیپوشونه سفیدی رو و یه رنگ زرد بدی می‌کنه.یا باید ریشه گیری کنی با دکو یا طی چند مرحله روشن کن ...

۰۰۰ با دکلره فرق داره؟ باید با اکسیدان قاطیش کنم؟

بعد به تمام موهام بزنم با فقط ریشه هام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
۰۰۰ با دکلره فرق داره؟ باید با اکسیدان قاطیش کنم؟ بعد به تمام موهام بزنم با فقط ریشه هام

۰۰۰ روشن کننده اس .مثل رنگ مو استفاده میشه با اکسیدان.فقط رو ریشه هات  بزار روشن میشن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
من C10میذارم سفیدا رو نمیگیره دیگه۱۲ که فکر نکنم اصلا بگیره

آها،سفیدارو نمیدونم دیگه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
۰۰۰ روشن کننده اس .مثل رنگ مو استفاده میشه با اکسیدان.فقط رو ریشه هات  بزار روشن میشن

ضرر دکلره رو نداره؟

استفاده ازش مهارت خاصی که نمیخواد؟

بعد اینو بذارم سفیدامم بعدش رنگ میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706