2703
2553

به ژنتیک ربط داره فقط

من دخترم چون ناخاسته بود اصلا رعایت نکردم الان ماشاللع یه تیکه ماه هر کی میبینه محوش میشه💓💓💓

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

نمیدونم واقعیت داره یا ن کلا میوه خوبه بهتره از غذاهای فست فودی و سرخ کردنی کمتر استفاده کنی 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تا ماه ۳بیشتر اجزای بدنش مثل مغز و اینا درحال شکل گیریه منکه ماه پیش هلو خیلی خوردم بزا دنیا بیاد ببینم واقعا تاثیر داشته یا ن

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

نمیدونم والا هروقت هرچی تو دست و بالت اومد بخور 😂

من از چندتا خانومای نی‌نی‌سایتی شنیده بودم میگفتن  "ما تو بارداریمون بهترین چیزا و هرچیزی ک برای زیبایی بودو خوردیم. سوره یوسف خوندیم ب سیب و خوردیم، دعاهای مختلف خوندیم و...  بعد بچه‌مون ک بدنیا اومد انقده زشت بود، هنوزم زشته..." 😃😂

خلاصه بهت بگم زیبایی ب ژنتیک و چهره‌ فابریک پدرمادر بستگی داره 😃 زیاد رو اینجور چیزا حساب باز نکن... 😜

2714
نمیدونم والا هروقت هرچی تو دست و بالت اومد بخور 😂 من از چندتا خانومای نی‌نی‌سایتی شنیده بودم میگفت ...

خیلی کم پیش میاد بچه کسی حوری باشه خودش قوری لنگوری

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
خیلی کم پیش میاد بچه کسی حوری باشه خودش قوری لنگوری

خخخخ آره 😂 شانسه دیگه... ی بار می‌بینی بچه ب پدرمادرش نمیره، ب یکی از خونواده‌های دختره یا پسره میره 😃 خلاصه همه چیز ممکنه اتفاق بیفته...

عزیزم آجیل گردو مویز تخم مرغ  خرما موز سیب الانم که فصل هلو ایناست حسابی بخور برای مغز جنیین عالیه

شیر هم حتما بخور.

غذاهای گوشتی و‌پروتئینی هم هروز بخور

تغذیه خیلی ربط داره به هوش و استخون بندی و کیفیت پوست و مو

حسابی به خودت برس

خواهرای من تغذیشون عالی بود تو بارداری الان دوتا پسر هلو دارن. قد بلند خوش هیکل.مو پرپشت پوست عالی...دقیقا شبیه خواهرامن ولی با کیفیت خواهرام مثلا پوستشون عالیتر از خواهرام موهاشون عالیتر وقد وهیکلشونم‌ همینطور

2706