2737
2734

واقعا همتون با عشقتون رفتید بیرون؟

چرا من دیشب گفتم باش نرفتم بیرون همه گفتن بچه ای وچطور با کسی که تاحالا بیرون نرفتی میخوای ازدواج کنی

فکر میکردم بیرون نرفتن از نجابته اما انگار اشتباه میکردم😑

اخرش تاپیکم ترکید بخاطر ی ادم بیشعور

جان عزیزت لایک نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۳ سال دوست بودیم تو این مدت تقریبا هفته ای یه بار میدیدمش همشم قایمکی به بهونه کلاس

البته گاهی ام پیش میومد شرایطش پیش نیاد مثلا چن هفته نتونم ببینمش ولی خب واقعا اذیت میشدم چون دلم خیلی براش تنگ میشد

الانم نامزدمه

اتفاقا بیرون رفتن خوبه باعث میشه ادم بیشتر با اخلاقیات طرفش اشنا بشه و نهایتا انتخاب درست تری کنه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
😐😐😐😐بیرووووون نرفتی رفتار طرفو ندیدی بعد چجور میخایی ازدواج کنی واقعا؟؟؟؟؟

بابا تا با ادم نری زیر ی سقف نمیشه بشناسیش

اخه با بیررن رفتن چی حل میشه حتی اگر بد باشه تظاهر به خوبی میکنه دیگه

واقعا نمیفهمم

جان عزیزت لایک نکن  

عزیزم ربطی به حیا نداره ...روزگار عوض شده زمان قدیم نیست که باید چند ماه باهاش بیرون بری طرز راه رفتنش صحبت کردنش غذا خوردنشو ببینی اصلا بیشتر رفتاراشو میتونی تو چندین ماه سر قضایای مختلف ببینی و اینجاس که بازم نمیتونی کامل بشناسیش ...

2738
بابا تا با ادم نری زیر ی سقف نمیشه بشناسیش اخه با بیررن رفتن چی حل میشه حتی اگر بد باشه تظاهر به خو ...

کی چنین حرفیو زده والا من نمیفهمم ندیده نشناخته چجور قول قرار ازدواج میزارید 

❤ 💚🍃هرچه در جستن آنی،آنی❤💚🍃خدایاخودت بساز تو بسازی قشنگ تره♥️🌸♥️
بابا تا با ادم نری زیر ی سقف نمیشه بشناسیش اخه با بیررن رفتن چی حل میشه حتی اگر بد باشه تظاهر به خو ...

ادما داخل چت و تلفن خیلییی فرق دارن با خود واقعیشون ...این اقا اصلا درخواست بیرون رفتن نداشته از شما؟

عزیزم ربطی به حیا نداره ...روزگار عوض شده زمان قدیم نیست که باید چند ماه باهاش بیرون بری طرز راه رفت ...

شایدم حق با شماس😞

براهمین دیروز همه افتادن سرم سوژه شدم برا خندیدن

هیچ کس هم باور نکرد باش نرفتم بیرون طی این دو سال

جان عزیزت لایک نکن  
چند سالته؟ شهرستانی؟ 

۱۹

اره..اینجور بزرگ شدیم ما..بعد شهرمون کوچیکه وهمه تعصبی ..من فقط باش تلفن حرف میزدم نیومدن خواستگاریم چون بنظرشون دوستی با پسر یعنی خراب بودن دختر

جان عزیزت لایک نکن  
۱۹ اره..اینجور بزرگ شدیم ما..بعد شهرمون کوچیکه وهمه تعصبی ..من فقط باش تلفن حرف میزدم نیومدن خواستگ ...

خب اگه منطقه کوچیکه و  امکان اینو میدی که کسی ببینتت نرو ...بستگی به خانواده هام داره من مادرم میدونست و نگران نبودم.... یوقتی هست خانواده و منطقه طورییه ک تو با یه پسر بیرونم بری و به ازدواج ختم نشه بازم اتفاقی نمیافته .... خانوادت در حریان بیرون رفتنت باشن بهتره ...در کل شرایطتتو بسنج ولی خواهرانه بهت میگم انقد سرسری برای ازدواج تصمیم نگیر که پشیمون نشی

2706