2733
2734

💖دختر كه داشته باشي انگار خودت را با دست خودت پرورش ميدهي...

انگار مادري را از كودكي تجربه ميكني... دختر است، از كودكي آفريده شده براي مادري...

آن هنگام كه عاشقانه موهاي عروسكش را شانه ميزند و قربان صدقه هاي مادرانه اش را نثار عروسكش ميكند،لالايي برايش ميخواند و به رويش ميخندد...

دختر است،آفريده شده تا از كودكي از عزيزانش مراقبت كند،آن هنگام كه خسته از مشغله هاي روزانه كنارت مينشيند و دستهايت را با دستهاي كوچكش نوازش ميكند...

وقتي حتي نه پدر و نه همسر دردت را نميفهمند، به چشمهايت خيره ميشود و ميگويد: مامان چرا خوشحال نيستي؟!

دختر كه داشته باشي بايد غمت را پنهان كني،بغضت را فرو بري و بخندي، راحت با غمت ميشكند...

او مادر آينده است بايد ياد بگيرد صبور و آرام باشد...

هنوز بر اين باورم خداوند زني را كه دوست داشته باشد تاج مادري بر سرش ميگذارد،

ولي...

آن هنگام كه عاشق زني باشد به او دختر هديه ميدهد...

هر سال، روز دختر، آفريدگار را براي هديه بي نظیرش شكر ميكنم ...

و اين هديه با ارزشترين هديه همه عمرم خواهد بود...

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊

به نظرم روز دختر و به مامانها باید تبریک گفت که خدا عاشقشون بوده بهشون دختر داده💖💖💖💖💖💖💖

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊

دقیقا 👌👌👌

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم روز دختر و به مامانها باید تبریک گفت که خدا عاشقشون بوده بهشون دختر داده💖💖💖💖💖💖💖

خدایا شکرت 

خدا دخترامونو برامون حفظ کنه 😍😍😍

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2738

روز دختر مباااارک💋❤️🌹😍😍😘🌸🌼🌺🌹🌷💐 

خدایا ممنون که بهم فرزند سالم دادی🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹 

ممنون بهم دختر ناز دادی☺️☺️‌

دخترا نازن عشقن✨💫✨💫✨💫❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

زهراجان خیلی زیبا بود 

انگار حرفای دل منو زدی 

ممنون 😚😚😚

2706