2726
عنوان

برای داداشم میترسم...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 44 پست
من بهش گفتم ما فقط این خانم رو بتو معرفی میکنیم در نهایت خودت باید تصمیم بگیری

Azzam moarefi  bad az in bashe k ba khodesh kenar biad 

Aya tasmim dare mojadad  ezdvj kone ?

In bar ch ahdafi  dare 

Aya  mitone mojadad b khanomi  etemad kone  ?

Ina hame bayad barresi  she 

Bad on khanom moarefi  she azzam

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘
نمیدونم رابطشون چجوریه

عذرمیخوام ممکنه از اون رابطه ها هم داشته باشن؟؟؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم کارت درست بوده ولی شناختتون از اون خانوم درسته ؟بعدم اصلا چطور باید اون زن اطلاع میدا کنه ا ...

فعلا شناختی نداریم ازشون چون به ما معرفی شده که بریم ببینیمش...چون بچه دارن بچه میره به مادرش میگه این جریان رو...آخه ما از اول دخالت نکردیم خوشون بریدن و دوختن و رفتن سر زندگی و طلاق گرفتن 

من یک عمه ام.  

ن عزیزم کنسل نکن . نمیشه که تنها زندگی کنه . زنه هم هیچکاری نمیتونه بکنه جز حسودی

منم شرایط برادرم مشابه شمایت . جدا شده و بچش با خودشه . البته دیگه خونه رو به زنش نداده .

تو فکر این هستیم واسش یه خانوم خوب پیدا کنیم براش که با بچش هم بسازه.

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728
نتیجه این ک نباید ب زن انقد رو بدی تا سوارت شه من ک از زنا متنفرم خیلی بدن

خودت مردی ایا ؟اصعر سگ سیبیل 🤔

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
فعلا شناختی نداریم ازشون چون به ما معرفی شده که بریم ببینیمش...چون بچه دارن بچه میره به مادرش میگه ا ...

خب اول شناخت پیدا کنید بعدش با برادرتون اشناش کنید ...جلوی بچه هر چیزی رو نگید که بره به مامانش بگه ...اون موقع دخالت نکردید الان وقتشه دخالت کنید نزارید زندگی برادرتو خراب کنه

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
بخدا نمیدونم ولی بعید نیست مگه میشه زن و مرد همو ببینن و رابطه نداشته باشن بازم مطمئن نیستم

به نظرمنم دارن

پس بهتره زیاد دخالت نکنی بچه که نیست 40سالشه یا برمیگرده با زنش یا همینجوری ادامه میده که اسمش تنهایی نیست فقط کنارهم زندگی نمیکنن

اصلا شاید یه مدت ار هم دورن که تصمیم بگیرن برگردن یا نه ولی اصراربه زن دادنش نکنید چون برادرتون ازاوم خانم یه لچه داره چه ایرادی داره رابطشون خوب شه وبرگردن پس پای زن دیگه را تو زندگیش باز نکنید که هم بچش ضرر کنه هم اون خانم جدید هم خانم اول

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706