2737
2734
عنوان

برای داداشم میترسم...کمک

475 بازدید | 44 پست

داداشم چند ساله از زنش جدا شده . زنش چون خونه به اسمش بود خونه رو برداشت و چون بچه دارن هرازگاهی به بهانه بچه همدیگرو میبینن.. بچه برادرم اکثر اوقات پیش برادرمه چون مدرسه میره ولی الان چون تابستونه اکثرا میره پیش مادرش که داداشم بخاطر این ماهی یک میلیون و یارانه رو میریزه به حساب اون تا میخواد خرج کنه اذیت نشه...حالا جدا ازی این مسئله این زن خیلی برادرم رو اذیت میکنه وقتی ازش پول میخواد یا میخواد وسایل خونش رو درست کنه باهاش مهربون میشه و وقتی باهاش کار نداره میگه اینطرفا پیدات نشه.. ما هم که جز حرص خوردن کاری از دستمون بر نمیاد چون میگیم یه مرد چهل ساله باید عقلش برسه چجوری رفتار کنه... حالا از قضا یه خانم خوبی پیدا کردیم که میخوایم صحبت کنیم اگه قبول کنه شرایط برادرم رو براش بگیریم.. من با داداشم حرف میزدم میگفت من دیگه از ازدواج میترسم از بس این زن منو اذیت کرده.. منم گفتم همه که مثل هم نیستن شاید ببینیش مهرش به دلت بیفته.. خلاصه با بی میلی قبول کرد که بیاد و اون خانم رو ببینه... حالا من خیلی استرس گرفتم میترسم زن سابقش جریان درست کنه یا اذیت کنه نذاره اینا یه روز خوش ببینن..چیکار کنم بنظرتون؟ موضوع رو کنسلش کنم؟ اخه تا کی مجرد بمونه این برادر من

من یک عمه ام.  

خانم اوله چراازدواج نمیکنه?

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بهتره برادرتون بره پیش روانشناس تا یه سری تکنیکای رفتاری و اموزش ببینه و ازنطر روحی و..بهبود پیدا کنه

بهتره اصراری به ازدواج ایشون نداشته باشین 

ایشون خودش باید تصمیم بگیره برای زندگیش

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2738

خب اینا باهم رابطه دارن زن بعدی بیاد که داغون میشه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

نه عزیزم کارت درست بوده ولی شناختتون از اون خانوم درسته ؟بعدم اصلا چطور باید اون زن اطلاع میدا کنه از ماجرا اگه بتونه دردسر درست کنه از خیلی عذر میخوام بی عرضگی برادرتونه و وقتش نیست ازدواج کنه بعدم شما چطور دخالت نمیکنید نزارید یه عروس سابق اینجوری پررو بازی دراره 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706