1351
1341
عنوان

برای داداشم میترسم...کمک

346 بازدید | 44 پست

داداشم چند ساله از زنش جدا شده . زنش چون خونه به اسمش بود خونه رو برداشت و چون بچه دارن هرازگاهی به بهانه بچه همدیگرو میبینن.. بچه برادرم اکثر اوقات پیش برادرمه چون مدرسه میره ولی الان چون تابستونه اکثرا میره پیش مادرش که داداشم بخاطر این ماهی یک میلیون و یارانه رو میریزه به حساب اون تا میخواد خرج کنه اذیت نشه...حالا جدا ازی این مسئله این زن خیلی برادرم رو اذیت میکنه وقتی ازش پول میخواد یا میخواد وسایل خونش رو درست کنه باهاش مهربون میشه و وقتی باهاش کار نداره میگه اینطرفا پیدات نشه.. ما هم که جز حرص خوردن کاری از دستمون بر نمیاد چون میگیم یه مرد چهل ساله باید عقلش برسه چجوری رفتار کنه... حالا از قضا یه خانم خوبی پیدا کردیم که میخوایم صحبت کنیم اگه قبول کنه شرایط برادرم رو براش بگیریم.. من با داداشم حرف میزدم میگفت من دیگه از ازدواج میترسم از بس این زن منو اذیت کرده.. منم گفتم همه که مثل هم نیستن شاید ببینیش مهرش به دلت بیفته.. خلاصه با بی میلی قبول کرد که بیاد و اون خانم رو ببینه... حالا من خیلی استرس گرفتم میترسم زن سابقش جریان درست کنه یا اذیت کنه نذاره اینا یه روز خوش ببینن..چیکار کنم بنظرتون؟ موضوع رو کنسلش کنم؟ اخه تا کی مجرد بمونه این برادر من

من یک عمه ام.  

Azzam negaraniye shoma  b jast 

Ama in mozo  mohemiye  

Ejaze bdin baradreton  tasmim bgiran

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘من دوست دارم همین جوری تایپ کنم.تو قوانین سایت ننوشته که حتما باید فارسی تایپ شه.من حق انتخاب دارم.از همین تایپ کردن که خیلی موضوع پیش پا افتاده ای هست تا خیلی مسائل دیگه .من حق دارم هرطور دلم میخواد باشم.شما حق داری کامنت منو نخونی اما حق نداری به من بگی چطوری تایپ کنم .این حق منه.نوع تایپ کردن من تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه پس حق ندارید ک به من بگین فارسی بنویس .لطفا یادبگیرید از همین مسائل کوچیک گرفته تا خیلی چیزها تا زمانی که اون موضوع تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه هیچ گونه دخالتی نکنید.مگر اینکه طرف از شما نظر بخواد! که من نمیخوام ! قرار نیست من چیزی باشم که شما میخوای، لباس پوشیدن آدمها تفریح سبک صحبت سبک نوشتن و خیلی چیزهای دیگه به خودشون مربوطه .من میخوام خودم باشم .همون ک میخوام .نه اون ک شما میخوای .درست یا غلط من میخوام خودم باشم.علاقه سلیقه تو همه چیزی که به خودم مربوطه مطابق میل خودم باشه .خانمی که اینا رو خوندی و بازم ب خودت اجازه میدی تو کار من نظر بدی باید بگم بهتره رو شخصیتت کار کنی .چون علنا دارم میگم به خودم مربوطه! و باز شما میای و نظر میدی. و ممنون از اون خانمایی ک واقعا به معنای واقعی خانم هستند و به انتخاب های دیگران احترام میزارن .

خانم اوله چراازدواج نمیکنه?

📛مضحک تر از فمنیستهای غربی این فمنیست/مسلمان های ایرانی اند.باز اون بنده خداها زن رو در تساوی مطلق با مرد میگیرن و وقتی میگن مثلا من اختیار طلاق رو میخوام دیگه دنبال مهریه و شیربها و نفقه هم نیستند،12 ساعت کار تراکتوری هم مثل یک مرد میکنندو وقتشون جایی غیر از آرایشگاه میگذره!!

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

بهتره برادرتون بره پیش روانشناس تا یه سری تکنیکای رفتاری و اموزش ببینه و ازنطر روحی و..بهبود پیدا کنه

بهتره اصراری به ازدواج ایشون نداشته باشین 

ایشون خودش باید تصمیم بگیره برای زندگیش

Ishon chan jalase moshavere beran  

Va ba on khanom ham sohbat konan 

Dar nahayat  tasmim bgiran

In mozo chun hasasiatesh  balas 

Bhtare  sanjide tar Amal beshe

برای حاجت روایی من اگه تمایل داشتید یک صلوات بفرستید😘من دوست دارم همین جوری تایپ کنم.تو قوانین سایت ننوشته که حتما باید فارسی تایپ شه.من حق انتخاب دارم.از همین تایپ کردن که خیلی موضوع پیش پا افتاده ای هست تا خیلی مسائل دیگه .من حق دارم هرطور دلم میخواد باشم.شما حق داری کامنت منو نخونی اما حق نداری به من بگی چطوری تایپ کنم .این حق منه.نوع تایپ کردن من تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه پس حق ندارید ک به من بگین فارسی بنویس .لطفا یادبگیرید از همین مسائل کوچیک گرفته تا خیلی چیزها تا زمانی که اون موضوع تو زندگی شما آسیبی وارد نمیکنه هیچ گونه دخالتی نکنید.مگر اینکه طرف از شما نظر بخواد! که من نمیخوام ! قرار نیست من چیزی باشم که شما میخوای، لباس پوشیدن آدمها تفریح سبک صحبت سبک نوشتن و خیلی چیزهای دیگه به خودشون مربوطه .من میخوام خودم باشم .همون ک میخوام .نه اون ک شما میخوای .درست یا غلط من میخوام خودم باشم.علاقه سلیقه تو همه چیزی که به خودم مربوطه مطابق میل خودم باشه .خانمی که اینا رو خوندی و بازم ب خودت اجازه میدی تو کار من نظر بدی باید بگم بهتره رو شخصیتت کار کنی .چون علنا دارم میگم به خودم مربوطه! و باز شما میای و نظر میدی. و ممنون از اون خانمایی ک واقعا به معنای واقعی خانم هستند و به انتخاب های دیگران احترام میزارن .
1348

خب اینا باهم رابطه دارن زن بعدی بیاد که داغون میشه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

نه عزیزم کارت درست بوده ولی شناختتون از اون خانوم درسته ؟بعدم اصلا چطور باید اون زن اطلاع میدا کنه از ماجرا اگه بتونه دردسر درست کنه از خیلی عذر میخوام بی عرضگی برادرتونه و وقتش نیست ازدواج کنه بعدم شما چطور دخالت نمیکنید نزارید یه عروس سابق اینجوری پررو بازی دراره 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1226
من بهش گفتم ما فقط این خانم رو بتو معرفی میکنیم در نهایت خودت باید تصمیم بگیری

Azzam moarefi  bad az in bashe k ba khodesh kenar biad 

Aya tasmim dare mojadad  ezdvj kone ?

In bar ch ahdafi  dare 

Aya  mitone mojadad b khanomi  etemad kone  ?

Ina hame bayad barresi  she 

Bad on khanom moarefi  she azzam

نمیدونم رابطشون چجوریه

عذرمیخوام ممکنه از اون رابطه ها هم داشته باشن؟؟؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
نه عزیزم کارت درست بوده ولی شناختتون از اون خانوم درسته ؟بعدم اصلا چطور باید اون زن اطلاع میدا کنه ا ...

فعلا شناختی نداریم ازشون چون به ما معرفی شده که بریم ببینیمش...چون بچه دارن بچه میره به مادرش میگه این جریان رو...آخه ما از اول دخالت نکردیم خوشون بریدن و دوختن و رفتن سر زندگی و طلاق گرفتن 

من یک عمه ام.  

ن عزیزم کنسل نکن . نمیشه که تنها زندگی کنه . زنه هم هیچکاری نمیتونه بکنه جز حسودی

منم شرایط برادرم مشابه شمایت . جدا شده و بچش با خودشه . البته دیگه خونه رو به زنش نداده .

تو فکر این هستیم واسش یه خانوم خوب پیدا کنیم براش که با بچش هم بسازه.

دنیا اگه عدالت داشت .. مرد هم بکارت داشت
نتیجه این ک نباید ب زن انقد رو بدی تا سوارت شه من ک از زنا متنفرم خیلی بدن

خودت مردی ایا ؟اصعر سگ سیبیل 🤔

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1346