2726
عنوان

کیا سونو 4 بعدی یا سه بعدی رفتن؟

581 بازدید | 30 پست

چند هفتگی رفتین؟ عکس بجتون خوشگل بود یا زشت چقدر شبیه وقتی بود که به دنیا اومد؟ 

دختر من خیلی دماغش گندس تو عمس به نظرتون تغییر میکنه یه نه...

البته شبیه دماغه خودمه ها 

دخترم تمام زندگی من

وای من جرات ندارم سونو ۳ بعدی برم چون همه عکساش زشت دیده میشه تو اینستا دیدم😂

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشونم دماغشون گنده دیده میشه کلا خیلی زشت میفتن طفلکیا

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2728
وای من جرات ندارم سونو ۳ بعدی برم چون همه عکساش زشت دیده میشه تو اینستا دیدم😂

خخخ اره من سه بار تا حالا رفتم.. 

بانمکه هر چقدرم زشت باشن بازم عزیزن.. دختر من که خیلی بداخلاقه اعصاب عکس مکس نداره

دخترم تمام زندگی من

استارتر خودت چند هفته رفتی

من رفتم سه بعدی سرتخ دستش و گرفت جلو صورتش 

دکتر دوباره سونو کرد این بار پاشو آورده بود بالا داشت شصتشو میخورد یه دستشم جلو چشش بود فقط دماغ کوفته ایش معلوم بود و لپش ۳۹۰ دادم هیچی به هیچی 

الان ۴ تا سونو اخر میرم همش یا پاش تو دهنشه یا دستش جلو صورتشه

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
من رفتم سه بعدی سرتخ دستش و گرفت جلو صورتش  دکتر دوباره سونو کرد این بار پاشو آورده بود بالا د ...

دختر منم پاهاش تو صورتش بود دکتره انقدر ضربه زد به شکمم تا پاشو برداشت اونم انقدر اخم کرده و همه جاشو کج و کول کرده

دخترم تمام زندگی من
من ان تی و انومالی و الانم 30 هفته رفتم.. راستی 30 هفته باید چند کیلو باشن؟

من نمیدونم خخخخ خیلی بی تجربم😂

همشونم دماغشون گنده دیده میشه کلا خیلی زشت میفتن طفلکیا

خو شاید دماغ از اول بزرگه به مرور تا دنیا بیاد

کوچیک میشه😧😧😧😧😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اومد؟ الان وقیح سوی میکنه سونو سه بعدی بچه فروغ ۹۵ 🤣

کو نذاشتی که

2706