2703
2553

دیروز بدون هیج دلیلی لک بینی قهوه ای دیدم! بعد رفتم دکتر گفت 6هفته و5روزه جنین وقلبش نمیزنه! یک هفته دیگه بیا! شیاف داد! ولی بلند میشم خون میبینم! برام دعا کنین که تا هفته دیگه قلبش بزنه

اگه قابل باشم برای سلامتی نی نی تون آیت الکرسی می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

خب الان که طبیعیه عزیزم صدای قلب نشنون

دکتر من گفت حداقل 8 هفته به بعد!

جفتتون پایین بود؟

منم جفتم پایینه دکتر شیاف داده

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگرقلب نمیزنه جنین سقط شده وخونریزی برای همینه چرادکترتون بهتون تاکید نکرده که بقایاش روخارج کنید خطرناکه  زودتر برید سونوی واژینال بدید دقیق بفهمید بقایاش مونده یا نه اگرمونده بود باید کورتاژ کنید  تاعفونت رحم نگرفتید

اطرافیان بودند یا کورتاژ کردند یازعفرون غلیظ خوردند 

نگران نباشید دوباره اقدام کنید سه ماه دیگه توکل بخدا

من سقط داشتم سونوی واژینال دادم بقایاش نمونده بود و سه ماه بعددوباره باردارشدم 

2714
اگرقلب نمیزنه جنین سقط شده وخونریزی برای همینه چرادکترتون بهتون تاکید نکرده که بقایاش روخارج کنید خط ...

خونریزی در حد پریودی ولی هیچ لخته خونی یا چیزی نمیبینم! درد خفیف دارم! 

من هم هفته گذشته دقیقا همین حالات شمارو داشتم تازه خوتریزی شدید هم نبود لخته هم والا ندیدم فقط ۴ روز خونریزی و لکه بینی بود دیروز ک رفتم سونو گفت دفع شده

خیلی حرص میخورم وناراحت بودم از قبل بارداری تودوره بارداری وووو تا دیروز ارزوی مرگ میکردم

خداوند سلامتی و دلخوش بهتون عطا کنند بقیه بارداریتون حسابی لذت ببربن 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

به هرحال باید سونوی واژینال بشید که بقایای جنین نمونه سقط داشتید تقویت کنید وازسه تاشش ماه وقت دارید تابدنتون روتقویت وبارداربشید نگران نباشید نطفه ی پوچ فایده نداره یابچه ی ناقص فایده نداره من جای شمابودم یه ازمایش ژنتیک میرفتم علت ایست قلب جنین مشخص بشه