1619
1605

دیروز بدون هیج دلیلی لک بینی قهوه ای دیدم! بعد رفتم دکتر گفت 6هفته و5روزه جنین وقلبش نمیزنه! یک هفته دیگه بیا! شیاف داد! ولی بلند میشم خون میبینم! برام دعا کنین که تا هفته دیگه قلبش بزنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب الان که طبیعیه عزیزم صدای قلب نشنون

دکتر من گفت حداقل 8 هفته به بعد!

جفتتون پایین بود؟

منم جفتم پایینه دکتر شیاف داده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

انشاالله که خیره عزیزم نگران نباش؛فعلا زوده واسه ضربان قلب،منم۵هفته و۵روزم دکترم گفته هفته۸برم واسه قلب؛

سبی یکی شیاف خارجی استفاده میکنم توام بگرد حتما خارجی پیداکن استفاده کن

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522

اگرقلب نمیزنه جنین سقط شده وخونریزی برای همینه چرادکترتون بهتون تاکید نکرده که بقایاش روخارج کنید خطرناکه  زودتر برید سونوی واژینال بدید دقیق بفهمید بقایاش مونده یا نه اگرمونده بود باید کورتاژ کنید  تاعفونت رحم نگرفتید

اطرافیان بودند یا کورتاژ کردند یازعفرون غلیظ خوردند 

نگران نباشید دوباره اقدام کنید سه ماه دیگه توکل بخدا

من سقط داشتم سونوی واژینال دادم بقایاش نمونده بود و سه ماه بعددوباره باردارشدم 

اگرقلب نمیزنه جنین سقط شده وخونریزی برای همینه چرادکترتون بهتون تاکید نکرده که بقایاش روخارج کنید خط ...

خونریزی در حد پریودی ولی هیچ لخته خونی یا چیزی نمیبینم! درد خفیف دارم! 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هم هفته گذشته دقیقا همین حالات شمارو داشتم تازه خوتریزی شدید هم نبود لخته هم والا ندیدم فقط ۴ روز خونریزی و لکه بینی بود دیروز ک رفتم سونو گفت دفع شده

1620
خیلی حرص میخورم وناراحت بودم از قبل بارداری تودوره بارداری وووو تا دیروز ارزوی مرگ میکردم

خداوند سلامتی و دلخوش بهتون عطا کنند بقیه بارداریتون حسابی لذت ببربن 

ایمان شما به خیر خواه بودن  خداوند ایمنی بخش از بلایا خواهد بود

به هرحال باید سونوی واژینال بشید که بقایای جنین نمونه سقط داشتید تقویت کنید وازسه تاشش ماه وقت دارید تابدنتون روتقویت وبارداربشید نگران نباشید نطفه ی پوچ فایده نداره یابچه ی ناقص فایده نداره من جای شمابودم یه ازمایش ژنتیک میرفتم علت ایست قلب جنین مشخص بشه