2737
2739
عنوان

27سالگی سن خوبیه برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 52 پست
اخلاقش باهام سازش داره کار خوب داره تحصیلاتش مث خودمه خونه و ماشینم داره فقط عیبش اینه  خونوادش ...

خانوادش اگه از نظر فرهنگی به شما نمیخوردن باعث مشکل میشد

ولی حالا از نظر مالی پایینترن...اونقدری سخت نیست که بخاطرش ردش کنی

منم ۲۷ سال لزدواج کردم

سنی ک متوجه همه چی هستی

بچه نیستی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

درسته سن ازدواج رفته بالا 

ولی دوران طلایی ازدواج دختر ۱۸ تا ۲۴ هست 

۲۴ تا ۲۸ هم برای تهران و شهر های بالا 

و دخترای که ادامه تحصیل میدن و موقعیت اجتماعی دارن مناسب 

ولی از ۲۸ به اون ور دیگه هم تعداد خواستگار ها کم میشه 

هم خواستگاری که به درد شما بخوره ممکن پیدا نشه ! 

اگه واقعا ۶۰% باهاش موافقی 

و اون ۴۰% مشکل ایجاد نمیکنه توی زندگی اوکی بده 

فقط دقت کن طرف بد اخلاق نباشه عصبی نباشه 

اهل مواد مخدر و مشروب و رفیق بازی نباشه 

چشم چرون هم  نباشه 

وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿۸﴾

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پسری تو این وضع مملکت این امکانات رو داره از دستش ندین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
اون ۴0 درصد از معیارها که نداره رو نام ببرید 😐

عزیزم همه چیش خوبه اخلاق تحصیل ظاهر خونه ماشینم داره کارشم درامدش خوبه ،سنش به هم میاد پنج سال بزرگه ازم اما خونوادش از لحاظ مالی خیلی پایینترن از ما

2728
اخلاقش باهام سازش داره کار خوب داره تحصیلاتش مث خودمه خونه و ماشینم داره فقط عیبش اینه  خونوادش ...

خانوادش مالی پایینترن یا فرهنگی

ببین اینجا فقط میگن ازدواج کن خخخخ جای بدی نظر خواستی ولی اگر اختلاف فرهنگی داشته باشید واقعا مشکل سازه حتی اختلاف مالی هم تا حدی باید کنار بیای فردا نشینی حرص بخوری کادوی ضایع دادن خرج عروسی ندادن از شوهرم هی کمک میگیرن

عزیزم همه چیش خوبه اخلاق تحصیل ظاهر خونه ماشینم داره کارشم درامدش خوبه ،سنش به هم میاد پنج سال بزرگه ...

مثلا از چه نظر میگی خیلی پایینترن؟

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

الان با همه اینا تازه شد ۶۰٪ ؟؟؟ گرفتی ما رو؟؟؟

خیلی متوقعی

من تو ۲۷ ازد کردم همسرم دیپلم من فوق لیسانس! ولی انقد با سواد و با اطلاعات بود اوکی دادم هر چند چیزای دیگش اوکی بود

2738

ببین منم تقریبا مثل توام خانواده شوهرم یکم پایینترن این قضیه اذیتم میکنه چون همیشه خانوادش فکر میکنن من ولخرجم درحالیکه نیستم میخوان نخوریم نگردیم نپوشیم فقط جمع کنیم ک من برام مهم نیست. از شوهرم راضیم اونارو هم ولشون کردم.این چیزا بستگی به رفتار شوهر داره گاهی ک ب شوهرم میگم خانوادت نمیخوان ببینن من از پولم لذت میبرم میگه ولشون کن ما کار خودمونو میکنیم.خلاصه این موضوع آزار دهنده است ولی نه در حدی که بخوای یه مرد خوبو از دست بدی خیلی از عروسها این مشکلاتو دارن.

عزیزم همه چیش خوبه اخلاق تحصیل ظاهر خونه ماشینم داره کارشم درامدش خوبه ،سنش به هم میاد پنج سال بزرگه ...

از چی میترسی

ازین ک بعدا شوهرت بخواد بهشون کمک کنه ؟

کمک میکنه قطعا

ولی باید ببینی اهل افراط هس تو این کار یا ن

ولی اینم بدون هیشکی ۲۰ نیست 

شما میگی ۱۶ گرفته

ولی من میگم۱۸ نمره مناسبیه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

خب خوبه ك

ديگه همه چيز باهم جور در نمياد ممكنه حالا حالا ها نشه

يك مدتي باهاش زمان بيشتري بذار رفت و امد توي خانواده داشته باشيد منظورم فقط خانواده شما و اونا هست

ببين نظرتون چي ميشه!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین یچیزی رو جدی  میگم فقط شرط بذار خانواده شوهر اصلا تو زندگیتون دخالت نکنند. 

جدی میگم. یکی از آقایون تو همین سایت می‌گفت شما اگه با دخالت مادرشوهر مشکل دارین چرا همون اول شرط نمیکنین؟

پس یعنی می‌خواین خودتونو خوب جلوه بدین و یجورایی دارین کلاه برداری میکنین تو ازدواج.

حالا بازم مشورت کن با بقیه دوستان ببین اونا چی میگن.

به نظر من مورد خوبیه رد نکن

ازدواج کن حتمن گزینه خوبه از دستش نده

همون اخلاق خوب و عرضه دار بودنش بسه 

اینکه خوبه بعضی ازدواجا ک داماد هیچی نداره و آس و پاسه

2706