2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام لطفا به من جایی توی اصفهانو برای کاشت ناخن که کارش خوبه و قیمتشم مناسبه معرفی کنید اگر آدرس و قیمت هم می دونید حتما بهم بگید ممنونم آخه من تازه دانشجوی اصفهان شدم و اصلا جایی و بلد نیستم اگه میشه به خودم پیغام بدید که زودتر ببینمش آخه خیلی عجله دارم خیلی ممنون دوستای گلم
سلام ،چه کسی می تونه بهم کمک کنه ،بهمن ماه مراسم ازدواجمه ،خانواده همسرم خیلی حساسند،دوست دارم یه لباس عروس شیک وجدید داشته باشم ،تو رو خدا ادرس یه مزون لباس عروس خوب بهم بدهید
آتلیه آداک هم خیلی کاراش خاصه ولی خیلی هم هزینه هاش بالاست توی توحیده بالای بانک پارسیان.

آتلیه داتیس هم توی اوسان هست من کاراش رو دیدم هزینه هاشو خوب میگیره سلیقش خیلی اوپاییه و روی رنگ و نور خیلی حرفه ای کار میکنه طبقه دوم پاساژ اوسانه .

واسه لباس عروس هم مزون اسپوزا به نطر من خوبه و یه مزون هم توی سنگتراشها هست که کاراش قشنگه بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی .

لباس مجلسی پاساژ کوثر بد نیستن
ولی اگه چیزهای خاصی رو با قیمت خوب میخوای یه مزون توی نظر غربی هست جنس هاش رو از ترکیه میاره و کارای خیلی قشنگی داره اخلاقشم خیلی خوبه .

شماره هر کدوم رو خواستین بگید تا بدم .
2706