آرایشگاه و لباس عروس و آتلیه بسیار عالی در اصفهان میخواستم کسی سراغ داره راهنماییم کنه؟
1395/11/18
|
21:09

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

ما هک عزیزم
به نظره من بهترین آتلیه اصفهان که کارش گل کرده آتلیه بانوان خلاق تیبا واقع در چهار راه سجاد ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب روبروی تقاطع اول تلفن 6613600
یک آتلیه بزرگ و مجهزی داره با 30-40 تا بکگروند اسپرت و فشن جدید
پزهای(فیگور) که برای عکاسی میگیره واقعا بی نظیره
آگه رفتی سعی کن خانم هاجر شفیعی که مدیرش هستش عکسهات را بگیره و حتما تاکید کن چون واقعا حرفه ای در کارش تمام مباحث نور دهی فیگور و حتی طراحی عکس که بعد قرار بشه را در نظر میگیره و خیلی هم با حوصله و خوش اخلاق بود من تحقیق کردم از اتحادیه نفر اول عکاس خانم در اصفهان هستش
حالا یک سری به موسسه اش بزن ضرر نمیکنی
سلام لطفا به من جایی توی اصفهانو برای کاشت ناخن که کارش خوبه و قیمتشم مناسبه معرفی کنید اگر آدرس و قیمت هم می دونید حتما بهم بگید ممنونم آخه من تازه دانشجوی اصفهان شدم و اصلا جایی و بلد نیستم اگه میشه به خودم پیغام بدید که زودتر ببینمش آخه خیلی عجله دارم خیلی ممنون دوستای گلم
سلام raz
محبوب ترین آتلیه اصفهان فعلا آتلیه تیبا هستش به دلایل زیر
کادرمتخصص بانو(عکاس حرفه ای خانم)
آتلیه بزرگ و مجهز و مدرن
دسترسی عالی به اتوبان برای روزهای پر ترافیک و شلوغ (اعیاد بزرگ)
قیمت منصفانه و کار تخصصی
دارنده کارگاه تخصصی طراحی و میکس ومونتاژ که همگی خانم هستن
03116613600- 09131281360
www.tibastudio.com

آتلیه آداک هم خیلی کاراش خاصه ولی خیلی هم هزینه هاش بالاست توی توحیده بالای بانک پارسیان.

آتلیه داتیس هم توی اوسان هست من کاراش رو دیدم هزینه هاشو خوب میگیره سلیقش خیلی اوپاییه و روی رنگ و نور خیلی حرفه ای کار میکنه طبقه دوم پاساژ اوسانه .

واسه لباس عروس هم مزون اسپوزا به نطر من خوبه و یه مزون هم توی سنگتراشها هست که کاراش قشنگه بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی .

لباس مجلسی پاساژ کوثر بد نیستن
ولی اگه چیزهای خاصی رو با قیمت خوب میخوای یه مزون توی نظر غربی هست جنس هاش رو از ترکیه میاره و کارای خیلی قشنگی داره اخلاقشم خیلی خوبه .

شماره هر کدوم رو خواستین بگید تا بدم .
سلام
راستش من دو ماه پیش عروسی کردم داشتم وول می خوردم تو نت که چشم اینجا رو دید دوست داشتم بنویسم

بعد کلی خرج به این نتیجه رسیدم که برای عروس برای مهمونا برای عکس و فیلم و خلاصه همه چی فقط لباس عروس مهمه خیلی حواستون باشه که هر چیر رو کم میزارید واسه لباس کم نزارین من خودم زیر و رو کردم اصفهان چند تا جای خوب بیشتر نیست اماحبفه نرید تو مجتمع پارک سراغ عروس ایرانی لباساش ماهه منم اونجا گرفتم
خیلی هم ریخت و پاش نکنید واسه مراسم که فقط پشیمونیه بعدش
موفق و شاد و سرحال باشین

بچه ها من نمیدونم اتلیه کجا برم ،نامزدم یه کم بهونه گیر است یه اتلیه خوب و مجهز برای عروسی معرفی کنید که کارش خوب باشد ،راستی کسی است که لباسش از مزون عروس ایرانی توی مجتمع پارک گرفته باشه؟ تن پوش اول هم داره؟ لباسهاش جدید هستند؟ لطفا کمکم کنید