2703
2553
عنوان

درد دل کنیم دلم خیلی گرفته

219 بازدید | 31 پست

هشت ساله ازدواج کردم ازدواج از سر اجبار فقط برای اینکه از شر خونه پدریم راحت بشم 

از چاله در اومدم با مخ رفتم تو چاه 

خسته ام از این دنیای مسخره که هیچوقت به دل من نچرخیده😔

برای شادی روح مادرم و سلامتی هممون صلواتی بفرستید🙏❤

موافقم 

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اره منم الان انقدگریه کردم یه لحظه حمله عصبی بهم دست داد نفسم بالانیومد داشتم باشوهرم جروبحث میکردم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2714
ان شاالله روزی بیاد که دنیا به کام تو بشه ❤ بگو عزیزم میشنوم...

فکز نکنم بیاد همه امید و خوشیم تو این دنیا مادرم بود که اونم چهل روز خدا ازم گرفته😭

متاسفانه یه پسر سه ماهه دارم 

وای دختر ببوسش بذار رو چشمات الان اون عشقته😍

من با تموم تلخیا زندگی به عشق پسرم زندگی میکنم.بعضی وقت فکر بد میاد توذهنم اگه خدای نکرده چیزش بشه‌ پن دیگه نمیتونم زندگی کنم

پسرم دنیام
اره منم الان انقدگریه کردم یه لحظه حمله عصبی بهم دست داد نفسم بالانیومد داشتم باشوهرم جروبحث میکردم

😭😔

فکز نکنم بیاد همه امید و خوشیم تو این دنیا مادرم بود که اونم چهل روز خدا ازم گرفته😭

خدا رحمت کنه مامان رو .. روحشون شاد ... خواسته هاتو باهاشون در میون بذار عزیزم .. دعاشون گیراست و حتما به چیزی که میخوای می‌رسی .... 

خدا بیامرزه عزیزم 😔 از امید خدا نا امید نشو...اون بچه ت الان تمام امید و زندگی ش تویی...امید و خوشی ت میشه ❤

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706