1147
1273
عنوان

مریضم منو کتک زد 😒

2230 بازدید | 177 پست

من پرستارم و امروز مریضم منو کتک زد. از موهام کشید و صورتمو چنگ زد. میخاستم دارو بدم و نمیخواست 

اوتیسم داره😒

حالم بده😑

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

واااااا😐😐😐

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

ایرانید ؟؟؟ عادیه دگ متاسفانه اصن   

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1274
پرستارا همیشه مهربونن و صبور  خدا بهت صبر بده

دارم گریه میکنم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ولش کن خودت داری میگی مریض درست نیس باهاش مقابله کنی

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
خواهر منم ماماعه چند وقت پیش یه زاعو چنگ انداخت رد دستاش و رو صورتش زخمیش کرد😐

دیگه واقعا اون خانم باردار و باید...😡😡😡

حالا این اوتیسم داشته خب نمیشه چیزی گفت

👧🏼🧒👶
1226
عزیزم پرستارا واقعا لایق بهترین جایگاهن ❤ خسته نباشین ❤ اون بنده های خدا هم دست خودشون نیست متاسفانه ...

مچکرم

تشویقتون قوت قلبه

چندسالش بود؟ ايران نبودي درسته؟

ازکجا متوجه شدی ایران نبوده؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
ایرانید ؟؟؟ عادیه دگ متاسفانه اصن    

خیر سوئدم

بیمارمم سوئدیه 

1335