2726
عنوان

اونایی که بخاطر مشکل ژنتیکی ای وی اف پی جی دی کردن کمک ام کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7167 بازدید | 69 پست
بچه اولم بود 😭😭😭😭اصلا کلافم دلم نمیخواد دنبالش برم از باردار شدن میترسم 

عزیزم حق داری به نظر من زودتر دنبالشو بگیرین بعدپشیمون میشبن

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهارشنبه نوبت میگیریمم میرم مشهد ببینم چیکار میشه کرد تخمک اهدایی سخت پیدا میشه راه سختی رو پیش رو د ...

شما کجایی هستین؟تخمک اهدایی سخت نیس برین مرکز های ناباروری خودشون اهداکننده معرفی میکنن انشالله که موفق بشین 

هزینه هاش ورفت وآمدش سخته 

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2728
عزیزم شما هول اگزوم انجام دادید؟چقدر طول کشید جوابش بیاد؟

نه عزیزم دکتر بهم گفت چون خودتو همسرت سالم هستید نتیجه نمیگیرین بای بچه مشکل دار رو بیارید .که به خواهر شوهرم گفتم اقدام نکرده منم باردار شدم بچه ام هم خداراشکر سالم هست تو بغلم فقط زیادی نق نقدو هست 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

سلام عزیزم منم دقیقا مشکل شمارو دارم درخواست دوستی دادم اگه میشه قبول کنید تا از هم باخبر باشیم واینکه شما انجام دادی؟و نتیجه گرفتی؟میشه توضیح بدی و اینکه مراحلش چقدر طول کشیدو و هزینه ها چقدر شد؟