2737
2739
عنوان

مامای همراه خوبه؟

173 بازدید | 21 پست

چجوریه؟ نوبت می گیرین؟ 

هرموقع زایمان کنی میاد؟ هزینش چطوره؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره نزدیک زایمانت شد  ب بیمارستان میگی ماما همراه میخوام یا از بیرون جای میشناسی هماهنگ میکنی نمیدونم بستگی داره کجا باشی ماماهمرات چقد باتجربه باشه بعضیا میگن ٢٠٠ یکی میگه یه تومن ولی از اول تا اخر کنارته کاراتو میکنه خودش معاینت میکنه ماساژت میده میبرتت حموم کلا در حال کمک کردن بهته

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟
2731
ن از قبل زایمان کردن کنارته تا بعدش خودش زایمانتو انجام میده همچیشو قیمشونم حدود پونصد ششصد

نه عزیزم زایمان دکتر انجام میده 

بستگی داره باید بری بپرسی موقعی که درد گرفتت میاد پیشت اتاق خصوصی هم بهت میدن تا موقعی که بری برا زایمان 

برا زایمان دیگه میره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

خاطرات زایمان سایتو که میخونم هرکی ماما همراه داشته راحت زایمان کرده بقیه زجر کش شدن! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

به نظرم برا کسی خوبه که همراه نداره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
خاطرات زایمان سایتو که میخونم هرکی ماما همراه داشته راحت زایمان کرده بقیه زجر کش شدن! 

عزیزم تاثیر داره ولی نه اونجوری ک فک میکنی نداشته باشی زجر میکشی بدن هرکسی متفاوته

نه عزیزم زایمان دکتر انجام میده 

ن خانومی بستگی داره خود آدم بخاد دکتر بگیره یا ماما، الان من خودم ماما گرفتمه 😊خودش بخیه و برش و زیبایی همچی کار می‌کنه روشای کاهش دردم بام انجام میده

دوست من ماما همراه داشت و زایمانش هم ب بدترین شکل ممکن بود چ برا خودش چ برا بچه

دوست من ماما همراه داشت و زایمانش هم ب بدترین شکل ممکن بود چ برا خودش چ برا بچه

چرا؟ 😲

به نظرم برا کسی خوبه که همراه نداره

نه گلم وقتی ماماهمراه باشه میدونه چطوری باهات رو توپ کار کنه کجاتو ماساژ بده اماده شی هرموقع لازم شد معاینت میکنه ....اینا همراه خودمون ک نمیتونن انجام بدن

من رفتم بیمارستان در مورد مامای همراه سوال کردم گفتش کسایی که کلاس رفتن میتونن ماما بگیرن همینجوری ن ...

احتمالا منظورشون این بود ک باید وارد باشی ب حرکات و ورزشای کاهش درد و تکنیک تنفس،ک اون ماما اونجا ک میگع بلد باشی ن تاازه بخاد یادت بده

چون تو کلاس اینارو آموزش میدن

ن خانومی بستگی داره خود آدم بخاد دکتر بگیره یا ماما، الان من خودم ماما گرفتمه 😊خودش بخیه و برش و زی ...

شما برای زایمانت به جای دکتر ماما گرفتی این کلا فرق داره

ما میگیم علاوه به دکترمون ماما همراه میگیریم کمکون کنه

2706