2726
عنوان

خدارو شکر وضعیتمون خوب شد😍😍😍😍

311 بازدید | 22 پست

سلام خانم ها یه مدت بود همش کارامون پیچیده بود خونمونو فروختیم سر شوهرم کلاه گذاشتن ولی دوباره خونه خریدیم و وضعمون خدا بخواد داره رو به راه میشه این وسط هی به گوشم میرسه پدرشوهرم میگه ما دعا کردیم  آخه قبلش اصلا باما خوب نبودن محلمون نمیدادن حالا میبینن وضعمون خوب شده همه جا جار میزنن ما دعا کردیم آخه قبلا هی تهدید به نفرین میکردن منم تمام این مدت اینجوری بودم😳😳😳😳😳😳🤥🤥🤥🤥🤥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیخیال حالا بگن ما دعا کردیم چی ازت کم میشه نکته بین‌نباش

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

عب نداره بزار بگن شایدم واقعا دعای خیر براتون کردن در هر صورت خودتو بیخیاال نشون بده حساس نشو دربارش با همسرتم اصلا نحرف چون اونوقت ی جورایی خود همسرتم باورش میشه ک همش تاثیر دعای پدرشه

بگو منم دعا كنه يهو خدارو چه ديدي زد و گرفت دعاش🤣

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

عزیزم مشکل شما حل بشه و شاد باشید حالا از دعای هرکسی میخاد باشه ، میخاد دوست باشه یا دشمن ! 

به این چشزا توجه نکن لذت ببر و دلتو نیتت و صاف بگیر

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706