1351
1341
عنوان

خدارو شکر وضعیتمون خوب شد😍😍😍😍

298 بازدید | 22 پست

سلام خانم ها یه مدت بود همش کارامون پیچیده بود خونمونو فروختیم سر شوهرم کلاه گذاشتن ولی دوباره خونه خریدیم و وضعمون خدا بخواد داره رو به راه میشه این وسط هی به گوشم میرسه پدرشوهرم میگه ما دعا کردیم  آخه قبلش اصلا باما خوب نبودن محلمون نمیدادن حالا میبینن وضعمون خوب شده همه جا جار میزنن ما دعا کردیم آخه قبلا هی تهدید به نفرین میکردن منم تمام این مدت اینجوری بودم😳😳😳😳😳😳🤥🤥🤥🤥🤥

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بیخیال حالا بگن ما دعا کردیم چی ازت کم میشه نکته بین‌نباش

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره ۱۲ سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1350

عب نداره بزار بگن شایدم واقعا دعای خیر براتون کردن در هر صورت خودتو بیخیاال نشون بده حساس نشو دربارش با همسرتم اصلا نحرف چون اونوقت ی جورایی خود همسرتم باورش میشه ک همش تاثیر دعای پدرشه

بگو منم دعا كنه يهو خدارو چه ديدي زد و گرفت دعاش🤣

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜
1307

عزیزم مشکل شما حل بشه و شاد باشید حالا از دعای هرکسی میخاد باشه ، میخاد دوست باشه یا دشمن ! 

به این چشزا توجه نکن لذت ببر و دلتو نیتت و صاف بگیر

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
1288
عب نداره بزار بگن شایدم واقعا دعای خیر براتون کردن در هر صورت خودتو بیخیاال نشون بده حساس نشو دربارش ...

من با دعای خیر مخصوصا پدر و مادر خیلی موافقم فقط این رو با منت میگن دعا باید در محضر خدا باشه نکه منت سرما

آخه وضعمون که بد شد میگفتن ما نفرین کردیم حالا الان از حرفشون برگشتن😐

بنظرم از کنار خیلی حرفا باید بی تفاوت رد بشی خانواده شوهر همینه دیگه 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختره ۱۲ سانتیه مامان عاشقتم نفسم...من از خدا خواستمت از خدا هم صحیح و سالم  تحویلت میگیرم.(میلیون ها سال است که زن ها حامله می شوند و شکم هایشان می شود خانه موجودی دیگر.میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند، اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است. نه خود زن های حامله و نه رهگذرها. مردم دوست دارند به زن های باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند.انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند. جداً چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو. چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است)
1346