2726
عنوان

روانشناس خوب برای هوش و خلاقیت کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا دوس دارم ببرم شون ،خودم هم همزمان با بچه ها برم آموزش،فقط جاشو نمیدونم کجا برم

پاسداران براتون دوره؟ من چندین سال با این رنج سنی کار کردم الانم آموزشگاه خودم دقیقا همین سبک رو داریم طبقه بالامون هم کلینیک روانشناسی کودک داریم مخصوص بچه هامون منتها به شما خیلی دوریم شهرک گلستان هستیم دریاچه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
پاسداران براتون دوره؟ من چندین سال با این رنج سنی کار کردم الانم آموزشگاه خودم دقیقا همین سبک رو دار ...

نه عزیزم،پاسداران اصلا دور نیست برام،فقط میخوام عالی باشه

2728
نه عزیزم،پاسداران اصلا دور نیست برام،فقط میخوام عالی باشه

آکادمی زبان رنگین کمان یه شعبه تو پاسداران داره یه سر بزن

آکادمی زبان رنگین کمان یه شعبه تو پاسداران داره یه سر بزن

ممنونم،میخواستم اول سنجش هوش بشن،نمیدونم پیش کدوم دکتر خاذقی برم،میخوامم حتما آقا باشه

ممنونم،میخواستم اول سنجش هوش بشن،نمیدونم پیش کدوم دکتر خاذقی برم،میخوامم حتما آقا باشه

دکتر مجید مظفر

شهرک غرب مطبشونه

دکتر مجید مظفر شهرک غرب مطبشونه

واااای خدایا،چقدر شما ماه هستید،خدا براتون همیشه خوب بخواد،من یه مادر دوقلو دار دست تنهام،که واقعا تا اینجا رسیدم،خدا بهم لطف کرده

واااای خدایا،چقدر شما ماه هستید،خدا براتون همیشه خوب بخواد،من یه مادر دوقلو دار دست تنهام،که واقعا ت ...

این چه حرفیه عزیزم خوشحال میشم بتوتم کمکی کنم

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک در زمینه تست هوش و خلاقیت(استنمفورد بینه)   خیلی شنیدم یکی از کیلینک هاشون طرف گیشا هست

ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه هستند

یکم وقت دهی شون طولانیه ولی ارزش صبر رو داره

شماره منشی خصوصی ایشون 09128398588

سلام عزیزم من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک در زمینه تست هوش و خلاقیت(استنمفورد بینه) ...

واقعا ازتون ممنونم،خدا خیرتون بده🙏🙏🙏🙏❤

سلام عزیزم

من  هم تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی شنیدم ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس رادیو و تلویزیون هستند. در ضمن بچه هاتون نیاز به تست استنفورد بینه دارند که خانم دکتر تو این ضمینه عالی هستند. من همراه دوستم برا گرفتن تست پیش خانم دکتر بودیم بعد از تست دوستم میگفت که انگار خانم دکتر از بچگیم با من بوده که این همه اطلاعات داره😇😁

کلینیکشون سعادت آباد و هزینه های مشاوره ایشون هم مثل بعضی همکاراشون نجومی نیست

شماره منشی جهت رزرو وقت 09128398588

در ضمن یه سرچی هم تو اینترنت کنید(دکتر مهسا ساداتی) متوجه معروفیت ایشون میشید انشالله که مشکلتون هرچه زودتر حل بشه

شما دکتر روانشناس برای تعیین هوش میشناسید؟تهران هستم

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی شنیدم ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس رادیو و تلویزیون هستند. یه تست هوش و استعداد یابی هم می گیرند به نام استنفورد بینه برا سنین بین 2 تا90ساله که اونطور که شنیدم تو تفسیرش ایشون بی نظیرند. و حتی برا دکتری روانشناسی کارگاه اموزش این تست رو خانم دکتر درس میدند.

کلینیکشون سعادت آباد و هزینه های مشاوره ایشون هم مثل بعضی همکاراشون نجومی نیست

شماره منشی جهت رزرو وقت 09128398588

در ضمن یه سرچی هم تو اینترنت کنید(دکتر مهسا ساداتی) متوجه معروفیت ایشون میشید انشالله که مشکلتون هرچه زودتر حل بشه

2706