2703
2553

دوتا پسر سه سال و نه ماهه دارم،دوقلو هستن،یکیشون خیلی باهوشه و خیلی قشنگ صحبت میکنه و همه چیز و میفهمه،من اصلا باهاشون هیچی کار نکردم چون خیلی مسیولیت خونه و کارشون زیاده و کاملا دست تنهام،پسرم هر چیزی رو یکبار بهش بگی دفعه دوم خودش میگه و فراموش نمیکنه،تمام وقایع رو به خاطر داره،مدل ماشینها رو بلده،عکس آدم میکشه میگه مامان تویی،داستان میسازه از خودش و خیلی قشنگ تعریف میکنه،یکبار شعر بخونم حفظ میشه،آدرسهارو بلدن،یعنی وقتی تو ماشین قشنگ میدونن داریم به خونه،یا دنیای بازی یا رستورانایی که همیشه میریم نزدیک میشیم،اون یکی پسرم خیلی به جزئیات دقت نمیکنه،بیشتر خط خطی میکنه،اما کلیاتش خیلی خوبه،مثل برادرش روون صحبت نمیکنه،اما آدرسهارو بلده،می شماره،جای همه چیو میدونه،خلاصه دوس ندارم استعداد شون تلف بشه

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین سن آموزش زبان دومه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
استارتر کارت خیلی سخته چون دو تان با کمی تفاوت خیلی حواست به تربیت اشون باید باشه که باعث پائین اومد ...

بله خانم لاجوردی،من اتفاقا اون پسرم رو بیشتر تشویق میکنم،خیلی احساسی تره،بیشتر بروز میده که دوستم داره،اما بی دقته،انگار حوصله نداره خیلی وارد جزئیات بشه اما برادرش همه چیز براش سواله،

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین ...

عزیزم کجا ببرم برای آموزش زبان،همه حا میگن بالای۶

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین ...

شما دکتر روانشناس برای تعیین هوش میشناسید؟تهران هستم

2706