1345
1273

دوتا پسر سه سال و نه ماهه دارم،دوقلو هستن،یکیشون خیلی باهوشه و خیلی قشنگ صحبت میکنه و همه چیز و میفهمه،من اصلا باهاشون هیچی کار نکردم چون خیلی مسیولیت خونه و کارشون زیاده و کاملا دست تنهام،پسرم هر چیزی رو یکبار بهش بگی دفعه دوم خودش میگه و فراموش نمیکنه،تمام وقایع رو به خاطر داره،مدل ماشینها رو بلده،عکس آدم میکشه میگه مامان تویی،داستان میسازه از خودش و خیلی قشنگ تعریف میکنه،یکبار شعر بخونم حفظ میشه،آدرسهارو بلدن،یعنی وقتی تو ماشین قشنگ میدونن داریم به خونه،یا دنیای بازی یا رستورانایی که همیشه میریم نزدیک میشیم،اون یکی پسرم خیلی به جزئیات دقت نمیکنه،بیشتر خط خطی میکنه،اما کلیاتش خیلی خوبه،مثل برادرش روون صحبت نمیکنه،اما آدرسهارو بلده،می شماره،جای همه چیو میدونه،خلاصه دوس ندارم استعداد شون تلف بشه

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین سن آموزش زبان دومه

تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودک در غرب تهران Simia_international_academy  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
زبان اموزشی دیسیپلین  یا آموزش با بازی؟

آموزش به روش زبان مادری همراه بازی

تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودک در غرب تهران Simia_international_academy  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊 
1348
استارتر کارت خیلی سخته چون دو تان با کمی تفاوت خیلی حواست به تربیت اشون باید باشه که باعث پائین اومد ...

بله خانم لاجوردی،من اتفاقا اون پسرم رو بیشتر تشویق میکنم،خیلی احساسی تره،بیشتر بروز میده که دوستم داره،اما بی دقته،انگار حوصله نداره خیلی وارد جزئیات بشه اما برادرش همه چیز براش سواله،

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین ...

عزیزم کجا ببرم برای آموزش زبان،همه حا میگن بالای۶

عزیزم کجا ببرم برای آموزش زبان،همه حا میگن بالای۶

تهران پره از کلاس های مخصوص سه تا هفت سال

من تو حیطه فعالیت خودم و تجربه ۱۳ سالم میگم بزار زبان یاد بگیرن به هیچ وجه زود نیس و سن ۳ سال بهترین ...

شما دکتر روانشناس برای تعیین هوش میشناسید؟تهران هستم

شما دکتر روانشناس برای تعیین هوش میشناسید؟تهران هستم

کدوم سمتین؟

1308
اتفاقا دوس دارم ببرم شون ،خودم هم همزمان با بچه ها برم آموزش،فقط جاشو نمیدونم کجا برم

پاسداران براتون دوره؟ من چندین سال با این رنج سنی کار کردم الانم آموزشگاه خودم دقیقا همین سبک رو داریم طبقه بالامون هم کلینیک روانشناسی کودک داریم مخصوص بچه هامون منتها به شما خیلی دوریم شهرک گلستان هستیم دریاچه

پاسداران براتون دوره؟ من چندین سال با این رنج سنی کار کردم الانم آموزشگاه خودم دقیقا همین سبک رو دار ...

نه عزیزم،پاسداران اصلا دور نیست برام،فقط میخوام عالی باشه

نه عزیزم،پاسداران اصلا دور نیست برام،فقط میخوام عالی باشه

آکادمی زبان رنگین کمان یه شعبه تو پاسداران داره یه سر بزن

1335