2703
2553
عنوان

سوالاتی که حرص ادم رو درمیارن😠

153 بازدید | 14 پست

▪️از حموم اومدی حوله دورته ، میپرسن : حموم بودی ؟

نه حوله پیچیدم دورم برم مکه لبیک بگم 🙄

▪️صبح از خواب بیدار شدی ، میپرسن : بیدار شدی ؟!

نه مشکل روحی دارم توخواب راه میرم 😂

▪️دارم تاریخ انقضای روی تن ماهی رونگاه میکنم ، فروشنده میگه : داری تاریخ انقضاشو میبینی ؟!

گفتم نه میخوام ببینم تولد ماهیه کیه واسش اکواریوم بخرم 🤪

▪️یارو معتاده کنارخیابون نشسته کله اش چسبیده کف اسفالت ، دوستم میگه معتاده ؟!

میگم نه ژیمناستیک کاره داره انعطاف بدنیشو به رخ ملت میکشه... 😂

▪️به دوستم میگم تب کردم... ! میگه : مریض شدی ؟!!!

میگم نه دمای بدنمو بردم بالا ببینم فنش کارمیکنه یا نه 😅

▪️صف نونوایی بودم یارو اومد، گفت: ببخشید صفه؟ منم گفتم: نه دیوار دفاعی بستیم شاطر میخواد کاشته بزنهn

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

جااب بود. خندوندیم خدا دلتو شاد کنه.

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

بچه مچه چیزی دست و پا نکردین چقدر تنبلین یه دکتر خوب میشناسم ادرس میدم برین پیشش یائسه ام باشی حاملت میکنه 😤😬

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

بچه نداری

چرابچه نیاووردی

بچه نمیخواید

وقتشه

زودباشین بچه بیارین

پیرمیشید دیر میشه

سنتون داره میره بالا

بچه داربشید

و

و

و

من موندم بچه آووردن من یانیاووردنم توزندگی بقیه چه منفعتی داره!!!؟دهنتون لمس بشه الهی کم حرف بزنید یکم نفس بکشید بابا

2706