2726
عنوان

تیپ و خوش سلیقه ها

189 بازدید | 11 پست

نمیدونم حس میکنم تیپ‌ ام ب روز نیست... من همش سرم تو کتابه‌ اونم تو وقت اضافه وگرنه همش دنبال ی نوپا ام، نظرتون چیه از کجا تیپ های جدید ببینم... چ چیزهایی در تیپم‌ رعایت کنم ؟؟

ممنووون⚘⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مركز خريدهاي اصلي شهرتون بريي قطعا مدلهاي جديد رو توي ويترين مغازه ها و تن ادمهاي رهگذر ميبيني 

لباسات رو بيشتر ست انتخاب كن و رنگ هايي كه باهم خيلي جورن 

مثلا الان مانتوهاي رنگ روشن شلوار كوتاه خيلي رو بورسه 

بعدم هميشه نسبت به داشته هاي قبليت خريد كن مثلا ميخواي مانتو بخري رنگهاي ليمويي و زرشكيش رو دوست داري خب بايد فكر كني ليمويي با طوسي يا سورمه اي ست بشه قشنگ ميشه ايا تو شلوار و كفش و شال سورمه اي يا ليمويي يا طوسي داري تو خونه اگه داري كه بخر اگه نه ميگي زرشكي با مشكي هم خوب سن ميشه اكثرا هم ايراني ها مشكي تو دست و بالشون زياده مشكي رو بردار ولي كنارش يه شال زرشكي هم بردار يا كفش زرشكي اينا ميمونه تو كلكسيونت براي ست هاي بعدي

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

اگر لباسی با طرح شلوغ دارید بهترین کار برای انتخاب رنگ شلوار استفاده از رنگیه که تو لباستون کمتر استفاده شده

@luxuryzanan

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂