2410
2553

سلام عزیزانم❤️

میلاد با سعادت حضرت معصومه (ع) خدمت تمامی دوستان مخصوصا دخترهای نینی سایت (پرنسسای عزیزم) تبریک میگم

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند      آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند

عزیزان همونطور که میدونید توسل به حضرت معصومه با تمرکز کامل و دل شکسته واسه حاجتروایی بسیار مجرب است بهمین منظور 🙏همگی رأس ساعت ۲۲:۴۵ حدیث کسا + ۱۰۰ تا صلوات میخونیم 🙏و ثوابش رو هدیه می کنیم به ایشون ممنون میشم دوستاتون صدا کنین ،بهتره چهل نفر باشیم عزیزان،خیلی التماس دعاااا

اول از همه واسه سلامتی و فرج امام زمان همگی با هم دعا می کنیم❤️❤️❤️❤️
-دوستان مهربونم امیدوارم به زودی زود هرچه گره تو زندگیتونه باز بشه و شادی جاودانه نصیبتون بشه❤️
-امیدوارم بانوان منتظر سرزمینم سال۹۸ نینیشون تو بغل بگیرن و لذت دنیا رو ببرن❤️
امیدوارم مادران باردار خدا نینی سالم و صالح با زایمانی آسان و طی مسیر راحت بهشون هدیه بده❤️
امیدوارم دختران سرزمینم به زودی زود ازدواج موفق با کسی که لیاقتشون داره داشته باشن😍
امیدوارم هر کسی آرزوشه خونه دار بشه تو همین امسال تحقق پیدا کنه😘
امیدوارم مردهای سرزمینم همگی سرفراز و عاقبت بخیر و بهترین شغلها نصیبشون بشه🙏🌹🙏
خلاصه تک تکتون به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و از مشکلات نجات پیدا کنین❤️
من اگر نتونستم کامنتها رو تک تک جواب بدم عذر خواهی می کنم لطفا تمام انسانهای روی کره خاکی مخصوصا دوستان تاپیک رو بیاد بیارید و در آخر و بعد از خودتون من حقیر

خدایا شکرت❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام  استارتر عزیز . مرسی واسه این پست قشنگت . سلام گلای مهربون دخترهای قشنگ ایران زمین . منم تبریک میگم .  با اجازه استارتر عزیز و مهربون ..دوستای خوبم بیایید یه ثواب بزرگ کنید توی این تاپیک من . خدا خیرتون بده ایشالله . 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2944198/خانمهاکمک-خیلی-مهمه-حاجت-دارم-14-صلوات-برای-مادر-حضرت-عباس-و-14-صلوات-برای-مادر-گرامی-امام-زمان?postId=95910131

2714
سلام مهربان چشم عزیزم اگه شما اجازه بدین الان حدیث کسارو بخونم چرا که همسرم سر ساعتی که شما گفتین می ...

سلام عزیز دلم

چشماتون پرنور و بی بلا

شما صاحب اجازه این ،بله حتما

التماس دعا مهربونم

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود شاهد حاجترواییتون باشم🙏🌹🙏😍❤️❤️

خدایا شکرت❤️
2706