2726
عنوان

رمان خوناش بیاین لطفا

561 بازدید | 23 پست

دوستان من شدیدا عاشق رمانهای قدیمیم. مث بامداد خمار  بخت طوبی. لطفا اگه ازاین جور رمانها سراغ دارید معرفی کنید

با تجکر😊

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دالان بهشت رو من ۴ سال پیش خوندم تنها رمان ایرانی بود که خیلی جذبم کرد و رو دلم نشست.دوست دارم دوباره بخونم برم جای شخصیت های داستان.مخصوصا برای اونایی که نامزدن خیلی آموزندست

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
2728
دالان بهشت رو من ۴ سال پیش خوندم تنها رمان ایرانی بود که خیلی جذبم کرد و رو دلم نشست.دوست دارم دوبار ...

خوندم اونو هم. ولی زیاد دوست نداشتم. رفتارهای بچگانه مهناز رو مخم بود شدیدا😂

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

از کتابهای نویسنده مرتضی مودب زاده کتاب یاسمن و گندمزار قشنگن

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ای خدا یادش بخیر من چشمامو دادم پای رمان 😍😍😍😍😍

هنوز بوی نم کتاب‌های کتابخونه قدیمی که میرفتیم رو حس می کنم 😍😍😍😍😍😍😍

هعییییییییییییییی نوجوونی من با فهیمه رحیمی و مریم جعفری و م مودب پور گذشت 😍😍😍😍😍😍

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
خوندم اونو هم. ولی زیاد دوست نداشتم. رفتارهای بچگانه مهناز رو مخم بود شدیدا😂

دقییییقا.خیلی بچه بود.ولی چون من اون موقع ۱۸ ساله بودم خودمم بچه بودم و مجرد.بعد که نامزد شدم خیلی وقتا نزدیک بود رفتارام مثل دختر توی داستان بشه و یادش میفتادم و کاراشو انجام نمیدادم.خیلی دوسش دارم این کتابو

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️

حالا حتما باید ایرانی باشه . شب سراب دنباله ی بامداد خماره که البته نویسنده اش  کس دیگه ای هست . تکین حمزه لو هم نوبسنده ی بدی نیست . دیگه  ثریا در اغما  هم کتاب قشنگیه  و همینطور جزیره ی سرگردانی . حالا بستگی به سبکت داره . کلی خارجی که خیلی سراغ دارم 

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 
اینقدر دلم میخواست محمد یه چک به مهناز بزنه😄😄😄😄😄. دیوونمون کرد

وای چه جوگیری بودیم ما چندسال پیش قبل تلگرام

رمان افسونگر

گناهکار

قرار نبود

توسکا

جدال پر تمنا 

ببار بارون

😂همه رو هم دنبال میکردیم

یونس هم از شکم نهنگ نجات پیدا کرد☀️🌊
2706