1472
1459
عنوان

مزاحم ماشینی فحاش😔

439 بازدید | 46 پست

امروز تنهایی رفتم خرید ک واسه روز دختربرای دخترم کادو بگیرم شوهرم کار داشت خودم تنها رفتم

موقع برگشتن یک پراید مزاحمم شد هی جلوعقب میکرد ماشینو نمیزاشت رد شم

منم بش گفتم برو گمشو بزار رد شم

واااای یهو دهنشو باز کرد یک عربده هایی میزد یک فحش هایی میداد ک همه تنم ب لرزه افتاد پیاده شد از ماشین اومد طرفم😭😭

بی من نتوانی این خط و نشان  

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

یا خدا خخخ

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم
1473

وای چ زمونه ای شده

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😳 میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟😳 من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤

همیشه اسپری فلفل تو کیفت باشه😊

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1444

کاش گیر من میفتاد دیگه مرتیکه الدنگ.پلاکشو برمیداشتی میگفتی دادم از اونجات آویزونت کردن میفهمی مملکت اینقدام بی قانون نیس

ی نفر هست که باید باشه تا باشم❤باید قلبش بزنه تا قلبم بزنه❤باید نفس بکشه تا نفس بکشم❤یکی که بودنش بهم آرامش میده❤یکی که با کل دنیا عوضش نمیکنم❤که براش کلی حسودم❤ی کلام ختم کلام،ی نفر هست که نباشه منم نیستم❤همیشه از پسرای مغرور خوشم میومد،چون گفتنِ "دوستت دارم"براشون سخته ولی وقتی بهت میگن،عجیب به دلت میشینه❤میدونی چرا!؟چون مطمئنی از سرعادت نگفته،چون مطمئنی تکیه کلامش نیست!!چون میدونی واسه گفتنش پا روی کل غرورش گذاشته❤چون مطمئنی وقتی میگه "دوستت دارم"یعنی واقعا"دوستت دارم"❤عشق یعنی،آخرین فکر قبل از خوابیدن و اولین فکر بعد از بیدار شدنت،اون باشه❤میدونی با خودتم دیوونه😉بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنی دوستت دارم❤ز همه دست کشیدم،که تو باشی همه ام.با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد❤خوشحالم خودت میدونی چرا  
1476

حالا اینموقه شب کسی هم نبود یک پسر جوون داشت از خیابون رد میشد نگهش داشتم تا این نره خر نیاد طرفم

اونم ک دید پیش اقا وایسادم نیومد دیگه

منم تندی ماشین گرفتم و اومدم

ولی خیلی حالم بده دست وپام میلرزه و گریه ام بند نمیاد

بی من نتوانی این خط و نشان  
حالا اینموقه شب کسی هم نبود یک پسر جوون داشت از خیابون رد میشد نگهش داشتم تا این نره خر نیاد طرفم ا ...

😫😫😫

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1331