1619
1632

مهربونا لازانیام زر ماکارونه روش نوشته نیاز ب جوشوندن نیس فقط ۳دقیقه تو اب معمولی الان پنج دیقست مونده ولی خیلییی کم نرم شده و سفته هنوز 

جیکار کنم 

همین مدلیه؟

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1522

اره عزیزم مدلشه...ولی برا این مدل لازانیا که سس سفید زیاد میریزی روش خودش تو فر با همون سسه پخته میشه...ولی اگر مدل کنی و سس سفید زیاد نمیریزی یکم بذار تو آب جوش ...خیلی کم البته بعد با مواد بذار تو فر

1614

همونجوری سفت باید باشه تو پخت درست میشه

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤

وای این لازانیا پیش پخت ها اصن خوب نیستن اسی

مث لاستیک میمونن

ماهم گرفته بودیم 10 مین موند اصن خوب نرم نشد بعد اجبارا جوشوندیم لاستیک شدااااا لاستیک خواهر 😂😷

خدایا شکرت که عروسیمون به خوبیُ خوشی برگزار شد😍❤️                                                              برای عاقبت به خیریِ من و همه ی جوونا یه صلوات بفرستید دوست جونیا 💖                                                    💓عاشقتم بهترین مردِ دنیا💓
همسنجوری بزارم تو فر؟

اره عزیزم سس سفیدم بزن یا اگه نداری یه استکان شیر بریز تو موادش یا اگه اونم نداشتی یکم مواد رقیق تر بردار!کلا تو پخت نرم میشه نگران نباش 

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1626