2733
2734
عنوان

کیا با لیزر الکساندریا کندلا لیزر کل بدن انجام دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 44 پست
پماد ترمیم کننده مدیلن 33 تومن قیمتش هست

عزیزم ببخشید چرا پماد استفاده کردی؟

دردش هم می‌گی چه جوری بود؟مخصوصا زیر بغل؟

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا انجام دادی عزیزم؟ چند جلسه انجام دادی که نتیجه گرفتی ؟

من شهرستانم گلم شمال ۸ جلسه ولی ازین ب بعد سالی دو سه بار شوک هم میدم...همون سر دومین سومین بار نتیجشو حس میکردم خیلی خوب بود

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
سلام دردش چه جوری بود؟ شما پماد هم استفاده کردید برای کاهش درد؟

فقط بیکینی درد داره اونم ی ساعت قبلش پماد زایلاپی روبزنید وپلاستیک بکشی قشنگ سرمیکنه 

زیر بغل هم فقط جلسه اول یکم دردداره

من جلیه سوم ب بعد هیچ دردی نداشتم

کلا ایزر دردی نداره

2738
من 6 جلسه رفتم عالی بود لیزرم الکساندر کندلا بود همون جلسه اول حدود 60 درصدش بعد از یک هفته ریخت, بع ...

عزیزم من چون جایی دعوت بودم فردای لیزرم شیو کردم الان یکم نوک زده موها بنظرت نباید شیو کنم تا بریزه؟

الان یک ساله که نمیرم . موها در اومده ولی خیلی کم و نازکه . از جلسه سوم دیگه خیلللللللی از  موه ...

دردش از اپیلاسیون بدتر 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
عزیزم من چون جایی دعوت بودم فردای لیزرم شیو کردم الان یکم نوک زده موها بنظرت نباید شیو کنم تا بریزه؟

روز قبل از لیزر باید شیو میکردی, موها بعد از لیزر معمولا یک هفته بعد ریزشش شروع میشه, اگه نوک زده یک هفته هم گذشته  بکش موهارو ببین کنده میشه, آخه بکشی موهارو اکثرا از ریشه در میاد به راحتی اون تعدادیم که در نمیاد جلسات بعد لیزر ریزش داره

2706