2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم دیگه

521 بازدید | 29 پست

یه ادم زبون نفهم به تمام معناس انگار نه انگار منم هستم هرروز به هربهانه باید بره پیش خانوادش سر بزنه خانواده ای ک مشکل روانی دارنو روان پزشک به خواهر شوهرم گفته حساب کن اینا عین مگس میمونن

خواهر شوهرم لوزه هاشو عمل کرد کوچیکه رفتم براش عروسک خرید150هزارتومن بردم انگاررر ک وظیفم بوده ببرم یه تشکر خشک خالی یا بگن اصلا دستت درد نکنه هییییییچی به هیچی ظهرم موندیم اونجا گفتم شما خسته این من ناهار درست میکنم منو از تو اشپزخونه کشیدن بیرون نونو پنیر گذاشتن جلومون منم نخوردم

حلقمو دزدیدن ازم تو باشگاه شوهرم یه نقره گرفت گفت تا پول دستمون بیاد طلاشو بگیریم زن باباش از بس حسوده یهو نه گذاشت نه برداشت گفت تووو دوباره رفتی حلقه گرفتی تواین گرونی با یه حالت خیلییی بد ک مثلا من باید میرفتم اجازه میگرفتیم ازش

شوهرمم هیچی نمیگه همش دنبال اوناس دیگه ازش خسته شدم

اصلا زنگ به خانوادم نمیزنه احوالشونو بگیره ولی من داعم باید زنگ بزنم

اخر هفته یه مهمونی دعوتیم ک اونم مهمونی نیست رسما گفتن پول جم کنیه پول بیارین منم خوشم نمیاد برم میخوام برم پیش خانوادم سر بزنم شهر خودمون شوهرم میگه نه من باید برم اینجا چون چشم تو چشم میشم باهاشون 

غریبه هارو به من ترجیح میده 

ازش دلسرد شدم خیلی وقته

حتی دیگه ببخشید تو رابطه هم فقط تظاهر میکنم ک بره از کنارم گمشه اونور

طلاقم نمیتونم بگیرم چون بگیریم ک چی یه قرون بهم نمیدن به لطف این قانونیایه مسخره ک زندانو برداشتن

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
Khoda kone hame chi dorost  she  Hamon jor k mikhay

نمیشه دوساله نشده ادم زبون نفهم درست نمیشه

حسودیش میشه خانوادم پشتمم خانواده اون پسش میزنن همینجوری ک خواهرشم با اقوامام شوهرش بده و بهشون فحش میده اینم عیییین همونه

رفت و آمدتو کمتر کن سرسنگین باش باهاشون

مگه میشه گفتم بهش هفته ای دوبار نهایت بریم پیش بابات اینا هرررررروز هفته به یه بهانه اونجاس

صب تا شب سر کاره انگار نه انگار منی وجود دارم

2738
سعی کن نسبت ب خونوادش بی تفاوت باشی

سعی کردم ولی اینم ازاون خانوادس اخلاقاش عین هموناس 

کی گفته زندان برداشته شده ؟؟؟درصورت تمکن مالی اگر مهر نده باید بره زندان ....مهر در هر حالت تعلق میگیره و باید بده ..اینطوری نیست که بتوته در بره ...ولی شما که نه میخوای طلاق بگیری حداقل حرص نخور و بی تفاوت باش چون شوهر شما درست بشو نیست ..تغییر بعصی رفتارا غیر ممکنه

نمیشه که دورشونو خط بکشه

واسه همینم گفتم دو روز در هفته برو 

ولی داعم باید بره

ادمایه نرمالی بودن مشکلی نبود پدر شوهرم همیشه به گوشش میخونه برو زن بگیر زنت خرابه

حالا خدا میدونه من صب تا شب توخونه تنهام همسایم بعضی وقتا میاد بالا میگه فک کردم گاز گرفته تورو مردی اصلا صدات نمیاد

کی گفته زندان برداشته شده ؟؟؟درصورت تمکن مالی اگر مهر نده باید بره زندان ....مهر در هر حالت تعلق میگ ...

کلا برداشتن قبلا تا110سکه زندان داشت الان دیگه اونم نداره

دو ساله ازدواج کردی ؟ خب بزار یکم پخته تر بشید  الان تازه اولاشه

دیگه عمرمو جونیم داره میره واقعا

2706