2733
2734

صبح یه ساعت کلا چشام تار شد جوری که به زور آسنارو میدیدم  بعد چشامو با اب سرد شستم بهتر شدم بعد یه رگ کلفت از چشام تا مغزم کشیده شد الانم داره مغزم میترکه سرم درد میکنه چشام هم همچنان درد میکنه و چند تا رگش حس میکنم همچنان دردش شدیده

خدایا خودت نجاتم بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو دکتر شاید فشارت بالا رفته

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

خدا نکنه بمیری ... گوشی رو بزار کنار پاشو برو دکتر انشالله که چیزی نیست ...شاید از فشارت باشه یا گرمای هوا.. بهر حال برو دکتر

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2738