2737
2734
عنوان

ده روزه با شوهرم یه بحث کوچیکم نداشتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 62 پست
آره شنیدم کتابخونه ها دارن اسم دقیقش همینه

از نت دانلود کن

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ماهم ۸.یا ۹ ماهه خیلی خیلی خوبیم بحث کوچولو داریم ولی زود در عرض ۵ مین تموم میشه

خدایا شکرت اونی ک میخاستم بدست اووردم  

ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماهم ۸.یا ۹ ماهه خیلی خیلی خوبیم بحث کوچولو داریم ولی زود در عرض ۵ مین تموم میشه خدایا شکرت اونی ک ...

خدارو شکر.

واقعا حس خیلی خوبیه.

کاش زودتر تو خودم تغییر میدادم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731
من هر سرى اين حرف و به كسى زدم يه دعواى بدى پيش اومده 

این کتاب رو بخون.

افکار منفی رو از خودت دور کن

ب هرچیزی فکر کنی اتفاق میفته.

تو نباید بذاری اتفاق بد پیش بیاد

منم قبلا اینجوری بودم

دو روز ک باهم خوب بودیم ب یکی میگفتم

اتفاقی پیش میومد ک ازش متنفر میشدم.

ولی الان فهمیدم هر چیزی ک پیش میاد ساخته ذهن خودمه.

هر لحظه از خدا میخوام بهترین چیزا برام پیش بیاد

2738
خدارو شکر. واقعا حس خیلی خوبیه. کاش زودتر تو خودم تغییر میدادم

ما خیلی افتصاح دعوا میکردیم شوهرمم خیلی حساس و عصبی بود 

با سیاست من و  البته با خاست خودش تغییر کرد 

شده یود لیوان شکسته بود شیشه شو کشیدم رو صورتم خط انداختم ک تموم کنه الان معلوم نیست خیلی عجیب افتضاح بود

ما خیلی افتصاح دعوا میکردیم شوهرمم خیلی حساس و عصبی بود  با سیاست من و  البته با خاست خود ...

من تو ماه رمضون همین امسال میخواستم خودکشی کنم

انقد ک از زندگیم نا امید بودم

ولی الان خیلی حالم خوبه.

واقعا آدم باید اول خودشو تغییر بده

من تو ماه رمضون همین امسال میخواستم خودکشی کنم انقد ک از زندگیم نا امید بودم ولی الان خیلی حالم خو ...

میشه اثراتش را بگین مرسی چندتا نکته مهمش را بگو

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
من ب چشم خیلی اعتقاد دارم..هیچ جا نگو..

منم خیلی اعتقاد دارم.

ولی خدایی دارم ک نمیذاره آسیبی بهم برسه.

خدا همه چیرو سالم و کامل آفریده و نگه میداره

و من زندگیمو دست خودش سپردم

من تو ماه رمضون همین امسال میخواستم خودکشی کنم انقد ک از زندگیم نا امید بودم ولی الان خیلی حالم خو ...

من ک شوهرم بی اعصاب و حساس بود غیرقابل تحمل اونو تغییر دادیم 

من هیچ تغییری نکردم خخخخخ

حتی مادرو مادرشوهرمم میگن چجوری تغییرش دادی خیلی بی اعصاب بود الان ارامش داره

2706