2703
2553
منم بگو من به شدت ازدواجیم 

چشمممم حتماااااااااااااااا🙂

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دو سال پیش خوندم.یادمه باید تا هفت تا جمعه میخونی من جمعه چهارم حاجتم گرفتم

میشه بگی حاجتت چی بود؟میخام بدونم چجوری بوده درحد نعجزه ینی؟یااینکه بدون اون نماز هم میشد برسی بعش

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
 شما موقع خوندن کاملاحواست جمعه یا عادیه

خب انسانيم شايد خلوص كافي نداشته باشيم 

اما اگه اميد واقعي به خدا داشته باشيم 

حتي اگه شايسته هم بجا نياريم 

خدا كريمه و ميپذيره

اما ما بايد تلاش خودمون روكنيم

بقيه اش با خدا 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2714
من اين نماز رو حرم امام رضا عليه السلام براي ازدواج خوندم  تا برگشتم تهران با همسرم آشنا شدم&n ...

الهیییی شکرررر بسلامتی ببین داری بچه دارمیشی واسه منم دعاکن ازدواج کنم نزدیکای ۹ساله قصدشودارم ولی هیچی به هیچی.خوشبخت تربشی ب حق فاطمه زهرا🙏🏻

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه هااااااا الان شنیدم یکی میگفت باید پول هم‌بدیم🤔منکه ندیدم واسه نمازجعفرطیار پول بدن..بنظرتون اشتباشده یادرست میگن

نهههههههه😱😱😱 من فعلاً شوهر نمیخوام شوهرهای نی نی سایتی ها منو ترسوندن از ازدواج😂

باشه گل خانوم.ازدواج ک ترس نداره🙂

الهیییی شکرررر بسلامتی ببین داری بچه دارمیشی واسه منم دعاکن ازدواج کنم نزدیکای ۹ساله قصدشودارم ولی ه ...

چشم زهرا خانمي دعا ميكنم

در مورد زمانش هم خيالت راحت

وقتي به خدا توكل كني و اميد داشته باشي 

درست در بهترين زمان اتفاق ميفته كه ميگي خدايا شكرت قبلتر از اينها نشد 

من خودم توي سي سالگي ازدواج كردم خيلي هم به موقع بود بنظرم . إن شاالله خوشبخت بشي خانمي☘️☘️☘️

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706