2733
2734
عنوان

نی نی من تنبله 🙁🙁

277 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها ۲۱ هفته بارداری هستم بچه ام خیلی کم تکون میخوره حتی ب شیرینی ام واکنش نمیده چیکار کنم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام😊دقیقاهمسن نینی منه😁

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

به نی نی نگو تنبل! 😡😡

بزار حالشو ببره اون تو چیکارش داری اخه! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2738

نینی اولته؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
آخی خوش به حالت بارداری ....واسه منم دعا باردار بشم فعلا چن هفته درگیر پام هستم پام تو گچ هستش ...چن ...

ایشالا بزودی باردار میشی عزیزم من ۱۵ ماه طول کشید اقدامم شوهرم مشکل اسپرم داشت عزیزم 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
ایشالا بزودی باردار میشی عزیزم من ۱۵ ماه طول کشید اقدامم شوهرم مشکل اسپرم داشت عزیزم 

منم شوهرم مشکل اسپرم داشت عمل واریکوسل پارسال کرد هنوز نتیجه نگرفتیم ....حالا هم که پام اینجوری شد ؟؟یه سوال اگه میتونی کمکم کنی تو پام پلاتین تو مچ پا گذاشتن اقدام باردلری هم ممکن مشکلی پیش بیاد ...میدونم باید از دکتر بپرسم ...

خیلی باحالیم خیلی 😀😀
2706