2737
2734
عنوان

بچه ها شما اینکارها رو میکنید؟

320 بازدید | 48 پست

آگه خودتان اندازه 100 میلیون طلا داشته باشین و چندتا زمین ارث پدری که در کل در حدود 200 بیارزه ولی به خاطر اینکه شوهرتون نمیتونه تنهایی با پول خودش یه خونه بخره. دعوا راه بیاندازید و بگیر فقط طلاق. یا برو از بابات پول بخواه و خونه بخر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا بگین خواهرزاده ام بگه مادرم به شوهر خاله ام چشم داره و این به خانواده شوهرتون بگید(یعنی خواهر زاده به خاله اش میگه )یا شوهرتونو از خونه بندازین بیرون چون با پول خودش نمیتونه خونه آنچنانی بخره

2738

اون ۲۰۰ تومن ارث خودتونه؟؟

من اگه تو زاغه نشینا زندگی میکردم اجازه نمیدادم همسرم از باباش بخواد

خودشم اگه اینکارو میکرد ا چشم میفتاد

بااینکه باباش وضعش‌توپ بود همسرمم بچه اول خونه

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
یا بگین خواهرزاده ام بگه مادرم به شوهر خاله ام چشم داره و این به خانواده شوهرتون بگید(یعنی خواهر زاد ...

هرکی اینکارو کرده بیماره

امیدوار این کارو شما نکرده باشین که بشدت رقت انگیزه🖐

تا عشق آمد دردم آسان شد، خدارا شکر؛؛ مادر شدم او پاره جان شد خدارا شکر؛؛ سنگ صبورم، نور چشمم ، میوه قلبم؛؛ شب را ورق زد ماه تابان شد خدارا شکر......
من نیستم جاریمه. الان به  تو چه ها شروع میشه

خیلی بی عقله پس

2706