2733
2734
عنوان

توبه

178 بازدید | 35 پست

بچه ها توبه شکستم😢دل امام زمانمو شکستم عهدمو با امام حسین شکستم😭😢😢

حالم بده ناراحتم دوست دارم دوباره توبه کنم ولی حس میکنم دارم خودمو مسخره میکنم هم عذاب وجدان دارم و هم سردرگمم آره میگن صد بار اگر توبه شکستی بازا ولی من واقعا دیگه نمیدونم با چه رویی برم در خونه خدا؟؟؟داشتم باهاش دوست میشدم ولی با این عهد شکستنا دارم دوستیمونو بهم میزنم نه😭😢😢😢

یه چیزی بگین دلم اروم شه یا یه دعایی بهم یاد بدین که دلمو اروم کنه

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همینایی که اینجا گفتی به خود خدا بگو،خدا میبخشه شک نکن،توسل به ائمه ع پیدا کن تا واسطه بشن

توسل کردمو شکستم بیشتر ناراحتم که دل اونا رو شکستم

2738

واسه خدا همین حال کلی ارزش داره  کلی خریدارشه همین عذاب وجدان همین پشیمون بودنه 

مهم اینه ول نکنی بگی از من که گذش دیگه من آدم بشو نیستم

تلاش کن آخر میتونی

برای خدا در مسیر بودن مهمه 

حالا اگه رسیدی به قله چه بهتر 

اما مسیرو ترک نکن 

عزیزم با قدرت بیشتری بلند شو نذار  شیطان خوشحال بشه  اگه ناامید بشی شیطانو خوشحال کردی ...

روم سیاهه پیش خداااااااااااا

برام دعا کن

واسه خدا همین حال کلی ارزش داره  کلی خریدارشه همین عذاب وجدان همین پشیمون بودنه  مهم اینه ...

احساس میکنم نمازی که میخونمم قبول درگاهش نیس بسکه دل امام زمانو شیکوندم

توسل کردمو شکستم بیشتر ناراحتم که دل اونا رو شکستم

معصوم که نیستی عزیزم ناامیدی وسوسه شیطانه حال الان دلتو خدا بهتر میخره، ائمه ع هم از اینکه پشیمونی و توبه میکنی قطعا راضی ترن تا اینکه ناامید باشی....همین که خجالت زده ای کافیه برای کسی از گناهت نگو اما برای خدا بگو اعتراف کن،اشک بریز و توبه کن این حالتو خدا خیلی دوس داره،برای منم دعا کن

2706