2733
2734
عنوان

کوودک لجباز سیاست مادرانه

64 بازدید | 13 پست

شما چجوری با کودک لجباز برخورد میکنید پسرم خیلی رو ی کاری پافشاری میکنه و لجبازع

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چند سالشه

3سال 4ماه 

خواهرم زایمان کرده خونشون اومدم کمک ولی پسرم شیطونی میکنه سمت بچه میره اذیت میکنه

دختر من لجبازه اول شرایط رو براش توضیح میدم با ارامش و بغلش میکنم ولی اون همچنان نق میزنه منم میرم دنبال کار خودم وقتی میبینه کم محلی میکنم و جوابشو نمیدم بس میکنه ...البته نمیدونم کارم درسته یانه

2738

گولش یزن حواسشو از موضوعی که درگیرشه پرت کن 

با چیزای جذاب تر مثلا بگو وای الان داره یه کارتون فوق العاده میده بدو بریم تی وی روشن کنیم 

من از خط خودم تلفن خونه رو میگرفتم و حرف میزدم با دوست خیالیم که یه بچه داره و بچه در حال انجام یه کار خوبه مثل نقاشی یا آب دادن گلا

دختر من لجبازه اول شرایط رو براش توضیح میدم با ارامش و بغلش میکنم ولی اون همچنان نق میزنه منم میرم د ...

آره تو خونه منم این کار میکنم ولی الان خونه خواهرمم اگه کم محللی کنم میره گیر میده ب خالش اونم ک تازه زایمان کرده

گولش یزن حواسشو از موضوعی که درگیرشه پرت کن  با چیزای جذاب تر مثلا بگو وای الان داره یه کارتون ...

ایده خوبیه خیلی ممنون عزیزم

ببرش تو اتاق وتهدیدش کن که اگر ادامه بده میرین خونه

اینم گفتم میگه باشه باز تکرار میکنه مرسی گلم